Magazín
Pozvánka na sobotu: ŠPORTFESTIVAL a VEČER HVIEZD v Trenčíne!
dátum: 30.11.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
V sobotu 5. decembra sa na výstavisku Expo center v Trenčíne uskutoční veľkolepá akcia. Bude to sviatok športu pod názvom ŠPORTFESTIVAL.
Je to jediné a jedinečné podujatie svojho druhu na Slovensku. Svoje brány otvára o desiatej hodine ráno už po piaty krát! Na slávnostnom zahájení nebudú chýbať hlavní organizátori, Milan Gabrhel, Michal Čapla a Pavol Guga. Podujatie sa organizuje za pomoci ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR, s podporou Trenčianskeho samosprávneho kraja a za pomoci konfederácie športových zväzov. Slovenská asociácia silných mužov a Slovenská asociácia kulturistiky, fitness a silového trojboja i v tomto roku pre Vás pripravili skvelý športový zážitok. 
 
Okrem vianočnej ceny v silovom trojboji, tlaku na lavici a tlaku na lavici telesne postihnutých uvidíte najsilnejšie ženy Európy, ktoré budú na druhých majstrovstvách Európy bojovať o titul v náročných disciplínach. Práve v Trenčíne sa minulý rok organizovala taktiež na Športfestivale historicky prvá súťaž silných žien! V tomto roku budú ťahať dodávku, dvíhať hrubú oceľovú tyč (nápravu) o hmotnosti 65 kg alebo prevracať ťažkú 200 kg pneumatiku! Naozaj sa predvedú len tie najsilnejšie z Česka, Slovenska, Maďarska, Poľska alebo Ukrajiny!
 
Taktiež uvidíte aj pohárovú súťaž fitness detí, bikiny fitnessky alebo physique mužov. Turnaj v biliarde, kartovú hru bridž, čínske wu-shu. taekwon-do, akademické majstrovstvá v kickboxe a množstvo iných atrakcií! Práve v kickboxe alebo v detskom fitness sme dosiahli v tomto roku výborné umiestnenia na svetovom šampionáte!
 
PROPOZÍCIE súťaže vo fitness detí, bikiny fitness žien a men's physique v rámci Športfestivalu nájdete TU 
 
Rozvíjajúci a športovo veľmi náročný šport crossfit pripraví celoslovenskú súťaž, stánok silných mužov predstaví nového profesionálneho strongmana - Petra Rekeneia, ochutnávky proteínov Koliba, Kompava, výrobky od Maxsportu, Šmakouna alebo firmy Grotto, možnosť zastrielať si s luku alebo vyliezť na horolezeckú stenu! Taktiež predstavenia Workout fanatics! Naozaj veľmi pestrý a zaujímavý program piateho ročníka Športfestivalu!
Prezentačné stánky pripraví i šípkarska asociácia, florbal, pretláčanie rukou, zväz potápačov alebo akrobatické tance! Pripravené sú aj rôzne súťaže pre verejnosť o zaujíavé ceny! Viac na webe www.sportfestival.sk alebo už o týždeň priamo na výstavisku Expo center v Trenčíne!
Teší sa na Vás i množstvo známych osobností v kulturistike, fitness, bikiny fitness v stánku Slovenskej asociácie kulturistiky, časopisy získate v stánku československej edície Muscle&fitness. 
Exhibičné vystúpenie si pripraví i český profesionálny strongman, Jiří Tkadlčík, ktorý obsadil na Europe strongest man o najsilnejšieho muža Európy do 105 kg skvelé šieste miesto a aktuálne je i deviaty najsilnejší muž sveta v tejto váhovej kategórii!
 
Večer patrí vyhodnoteniu desiatky najúspešnejších športovcov v neolympijskych športoch, kde vás bude spevom prevádzať Pavol Hammel a Martin Harich, moderovať bude Slávo Jurko! Večer hviezd bude taktiež na výstavisku od 19-tej hodiny! 
 
Príďte sa pozrieť už piateho decembra na výstavisko Expo center do Trenčína a vychutnajte si skvelý športový zážitok! Množstvo športov, expo výstava alebo známe osobnosti na jednom mieste! Výstavisku expo center v Trenčíne už 5. 12. od 10:00 h! Tešíme sa na vás!
 

-r-