Magazín
Hargašová bude na Mozolani Fitness Cupe, pozrite si jej tréning
dátum: 30.10.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Mozolani Fitness Cup 2015, ktorý sa z poverenia SAKFST uskutoční v sobotu 31. 10. v Žiline (športová hala Rosinky, štart o 15. 30 h), bude nominačnou súťažou na IFBB majstrovstvá sveta. Na podujatí nebude chýbať ani aktuálna víťazka amatérskej Olympie Denisa Hargašová. Pozrite si jej spoločný tréning s Janou Milovou na tomto videu.

Denisa Hargašová obsadila vlani na Mozolani Fitness Cupe (tiež to boli nominačné preteky na 'svet') druhé miesto a potom o niekoľko dní neskôr získala striebornú medailu na majstrovstvá sveta v Montreale v kategórii bikiny fitness ženy do 166 cm. V roku 2015 sa jej darilo tiež. Na jar vyhrala juniorské majstrovstvá Slovenska v Hnúšti (nad 163 cm), stala sa asbolútnou víťazkou Mozolani Classic 2015 v Bratislave v bikiny fitness, zvíťazila na majstrovstvách Slovenska v Nitre (do 166 cm) a na majstrovstvách Európy v Santa Susanne najskôr získala bronz v kategórii juniorky a potom triumfovala v kategórii bikiny fitness ženy do 166 cm.

Jesennú sezónu, čo sa týka súťaženia, začala na Arnold Classic Europe v Madride, kde nedosiahla výsledky, ktoré by ju uspokojili, ale všetko si vynahradila o týždeň neskôr v Prahe, kde triumfovala v kategórii bikiny fitness ženy do 166 cm. Naposledy sa predstavila na 35. ročníku Tatranského pohára v Poprade (25. 10.), na ktorom v kategórii bikiny fitness nad 165 cm obsadila 4. miesto.

Na Mozolani Fitness Cupe 2015 v Žiline bude Denisa Hargašová lepšia, na to si môžete staviť! Je veľký predpoklad, že ju nominujú na svetový šampionát do Budapešti, ale to bude musieť samotná bikinárka potvrdiť na súťažnom pódiu. Čo sa týka Jany Milovej (6. miesto na ME 2015 v bikiny fitness ženy do 169 cm), tá jesennú sezónu vypustila a sústredí sa na jar 2016.

Autor: Ľubomír Chochula

 

LIVE PRENOS z Mozolani Fitness Cupu 2015 sledujte TU

MOZOLANI FITNESS CUP 2015 podporili:

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Generálny partner: Tetras

Partneri: SAKFST, UNCS, Extrifit, Amix, Scitec Nutrition, Hi Tec Nutrition, Vision, Aloxxi, Inter-Vion, SUAR, Kvety Vera, J. J. Darboven, MZ Wood

Mediálni partneri: sport.sk, Eastlabs.sk, ronnie.cz, Muscle&Fitness, Svět kulturistiky, team-andro.com