Magazín
Neváhajte, máte poslednú šancu si kúpiť vstupenky!
dátum: 28.10.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Ak chcete vidieť kompletnú slovenskú fitness špičku v boji o nomináciu na IFBB majstrovstvá sveta, treba si kúpiť vstupenku a prísť sa pozrieť na Mozolani Fitness Cup 2015, ktorý sa z poverenia SAKFST uskutoční v sobotu 31. 10. v športovej hale Rosinky (štart o 15.30 h).

MOZOLANI FITNESS CUP 2015 podporili:

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Generálny partner: Tetras

Partneri: SAKFST, UNCS, Extrifit, Amix, Scitec Nutrition, Hi Tec Nutrition, Vision, Aloxxi, Inter-Vion, SUAR, Kvety Vera, J. J. Darboven, MZ Wood

Mediálni partneri: sport.sk, Eastlabs.sk, ronnie.cz, Muscle&Fitness, Svět kulturistiky, team-andro.com

 

Vstupenky

Máte svojho favorita, favoritku? Príďte ju povzbudiť. Kto má záujem o kúpu posledných lístkov, nech neváha, lebo online predaj bude len do štvrtka 29. 10. Vstupenky online si kúpite TU

Ak stále nie ste rozhodnutí, tak máme pre vás ešte jednu možnosť, ako sa prísť pozrieť na preteky. Organizátor súťaže Mozolani The Fitness Authority poskytne záujemcom zopár vstupeniek aj v deň pretekov (31. 10.), ale tie budú nižšej kategórie na bočné tribúny po 12 €, ktoré si budete môcť kúpiť v dejisku podujatia. Ak chcete mať väčší komfort a zážitok, potom si vstupenky kúpte na hlavnú tribúnu a to online prostredníctvom siete ticketportal TU.

 

Upozornenie!
Prosíme súťažiacich, aby sa riadili pokynmi v propozíciách a počítali aj s podmienkami vstupu sprievodu do priestorov haly. Za každý oddiel, ktorý má na súťaži prihlásených pretekárov bude pri počte 1-2 súťažicich podľa schválených propozícii vpustený do priestorov jeden tréner alebo asistent, pri počte 3 a viac súťažiacich dvaja tréneri. Žiadna iná možnosť nie je. Ďalší fanúšikovia alebo tréneri si môžu zakúpiť vstupenky na tribúnu.

 

Pastva pre oči

Máte sa na čo tešiť. Krásne vyšportované telá, pekné postavy, prirodzený šarm, sexi prezentácia, ale aj určitý stupeň napätia a gradácie, veď nepôjde len o medaily, poháre, ale aj o nomináciu na MS, sú zárukou toho, že sa nebudete nudiť. Práve naopak. Bude to pastva pre oči. Podujatie sľubuje okulahodiaci zážitok. Na preteky sa prihlásilo 137 pretekárov (63 physikov, 52 bikiny fitnesiek, 18 bodyfitnesiek a 4 fitnesky). Pretlak kvality sa očakáva v bikiny fitness. Súboje bikinárok v troch výškových kategóriách budú malými majstrovstvami Európy, nakoľko slovenské reprezentantky patria k absolútnej svetovej a európskej špičke. Štartovať v Žiline budú aj Denisa Hargašová (zlato na ME 2015 a zlato na Olympia Amateur Europe), Ľubica Bérešová (striebro na ME 2015 a zlato na Olympia Amateur Europe), Stanislava Prítrská (bronz na ME 2015 a striebro v kategórii masters), Timea Trajteľová (zlato na ME 2015 medzi juniorkami), Valéria Marčišovská (striebro na ME 2015), Olívia Pohanková (bronz na ME 2015, striebro na Arnold Classic Europe a zlato na Nicole Wilkins Championships), Veronika Guľášová (zlato na Olympia Amateur Europe, bronz na Arnold Classic Europe) a ďalšie kvalitné pretekárky.

Z deviatich minuloročných víťazov budú tituly na Mozolani Fitness Cupe (vlani sa uskutočnil prvý ročník) obhajovať štyria – Stanislava Prítrská (bikiny fitness do 163, cm), Valéria Marčišovská (bikiny fitness do 168 cm), Olívia Pohanková (bikiny fitness do 168 cm) a Viktor Vincze (men's physique do 183 cm).

Príjemným spestrením podujatia budú exhibície žilinského kulturistu a úradujúceho víťaza Olympia Amateur Europe Tomáša Tabačiara, profesionálneho českého kulturistu Tomáša Kašpara a poľského profesionálneho kulturistu Roberta Burneiku.

Sledujte Mozolani Fitness Cup 2015, sledujte súboje o nomináciu na svetový šampionát!


Súťažné kategórie – Mozolani Fitness Cup 2015:

Fitness ženy

- kategória open

 

Bodyfitness ženy

- kategória do 163 cm

- kategória nad 163 cm

 

Bikiny fitness ženy

- kategória do 163 cm

- kategória do 168 cm

- kategória nad 168 cm

 

Physique muži

- kategória do 178 cm

- kategória do 183 cm

- kategória nad 183 cm

 

Autor: Ľubomír Chochula