Magazín
Spolupráca s Kompavou napreduje, novinka K4 Power BCAA sa vydarila
dátum: 29.09.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Spolupráca medzi spoločnosťami Mozolani The Fitness Authority a Kompava pokračuje dobrým smerom. Minulý týždeň sa v priestoroch Mozolani Fitness v ZOC Max v Žiline uskutočnilo školenie našich predajcov na produkty Kompava. Prednášali majiteľka spoločnosti Kompava Ing. Želmíra Komorechová a obchodná manažérka Mgr. Lucia Komorechová.

Spoločnosť Kompava je slovenským výrobcom doplnkov stravy a tohto roku oslávila 13. výročie svojho pôsobenia v oblasti vývoja, výroby a distribúcie výživových doplnkov. Základným princípom pri príprave, vývoji a výrobe výživových doplnkov je plné uspokojenie zákazníkov – športovcov, priaznivcov wellness a ľudí, ktorí preferujú zdravý životný štýl. Každý výrobok je vyvíjaný a pripravovaný s dôrazom na maximálnu efektivitu a vysokú funkčnosť pri dodržaní všetkých bezpečnostných podmienok a čistoty produktu.

Poslaním spoločnosti Kompava je pomáhať zdravo žiť, zvyšovať výkonnosť športovcov, efektívne regulovať telesnú hmotnosť, dosiahnuť kvalitnú svalovú hmotu, prevenciou chrániť zdravie a opotrebovanie organizmu, výchovou predchádzať ochoreniam. Prevencia v oblasti zdravia je pre Kompavu prvoradou úlohou, ktorú sa snažia napĺňať charakterom, zložením a funkčnosťou svojich doplnkov výživy.

Od začiatku svojho pôsobenia má Kompava na zreteli náročného a zároveň spokojného zákazníka. Nedávno prišla Kompava na trh s novinkou. „V spolupráci s vrcholovými športovcami sme pripravili nový produkt – instantné K4 Power BCAA s prvotriednym zložením. Tento produkt je fortifikovaný o glutamín a citrulín,“ povedala Ing. Želmíra Komorechová, s ktorou sme sa po školení porozprávali o novinkách ohľadne Kompavy.

Produkt K4 Power BCAA je palivo pre vysoký telesný a duševný výkon, je vhodný na okamžitý zdroj energie, na zvýšenie sily a výkonu, na odstránenie únavy (urýchľuje regeneráciu svalov), podporuje spaľovanie tukov pri aeróbnom výkone, má vysoký anabolický a silný antikatabolický efekt. Je vyrobený z prírodných surovín, bez pridania konzervačných, syntetických látok a umelých farbív, bez pridaného cukru, je ideálny aj pre vegánov a vegeteriánov.

Instantné K4 Power BCAA sú jedinečné zložením, pomer leucínu, izoleucínu a valínu je 4:1:1 a sú obohatené o kombináciu glutamínu, citrulínu a o komplex vitamínov B, ktoré vo veľkej miere prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k zníženiu vyčerpania. „Tieto beceačka máme v dvoch osviežujúcich príchutiach – grep a kiwi. Presne sa hodia na tento typ produktu. Odozvy od zákazníkov sú veľmi dobré. Toto však nie je jediná naša novinka. Do konca roka máme pripravené ešte ďalšie štyri nové produkty, naši zákazníci sa už čoskoro majú na čo tešiť,“ poznamenala Ing. Želmíra Komorechová.

Kompava je dlhoročným a spoľahlivým partnerom Slovenskej asociácie, kulturistiky, fitness a silového trojboja, čo tiež o niečom svedčí. „Garantujeme všetkým našim športovcom, ktorí sú registrovaní a u ktorých sa dopingová kontrola uskutočňuje, že do našich produktov nedávame žiadne nedovolené látky, ani látky, ktoré by mohli spôsobiť nejaké zavádzajúce informácie. Všetky naše produkty sú čisté. Všetko, čo nakupujeme máme od firiem, ktoré sú overené a kontrolované. Z našich produktov nikto nemôže mať pozitívne testy,“ podotkla majiteľka Kompavy Ing. Želmíra Komorechová.

Autor: -ľch-, PR článok