Magazín
Mozolani Fitness Cup 2015 – kúpte si vstupenky včas!
dátum: 28.09.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Mozolani The Fitness Authority zorganizuje z poverenia Slovenskej asociácie kulturistiky, fitness a silového trojboja (SAKFST) nominačnú súťaž na majstrovstvá sveta pod názvom Mozolani Fitness Cup 2015 v kategóriách fitness, bodyfitness, bikiny fitness ženy a physique muži. Tieto medzinárodné pohárové preteky sa uskutočnia v sobotu 31. 10. v športovej hale Rosinky v Žiline (štart finále o 15.30 h).

MOZOLANI FITNESS CUP 2015 podporili:

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Generálny partner: Tetras

Partneri: SAKFST, UNCS, Extrifit, Amix, Scitec Nutrition, Hi Tec Nutrition, Vision, Aloxxi, Inter-Vion, SUAR, Kvety Vera, J. J. Darboven, MZ Wood

Mediálni partneri: sport.sk, Eastlabs.sk, ronnie.cz, Muscle&Fitness, Svět kulturistiky, team-andro.com

 

Bude to druhý ročník tohto podujatia, na ktorom sa zúčastní kompletná slovenská špička, zapojená do prípravy v jesennej sezóne. V ženských kategóriách sa na pódiu predstavia aj všetky členky reprezentačného kádra. Slovensko je vo fitness odvetviach svetovou veľmocou, preto sa diváci majú na čo tešiť. Naozajstnú pastvu pre oči môžu fanúšikovia očakávať v kategórii bikiny fitness, ktorá bude prešpikovaná sexi telami. Ambíciu štartovať na MS má minimálne štrnásť krásnych bikinárok – Sabína Pleváková (zlato na ME 2015 medzi ženami a medzi juniorkami absolútny titul), Iveta Kuglerová, Lucia Kodadová, Ľubica Bérešová (striebro na ME 2015), Stanislava Prítrská (bronz na ME 2015 a striebro v kategórii masters), Michaela Brutenič (vlani bronz na MS), Erika Tarkuličová, Denisa Hargašová (zlato na ME 2015 a vlani striebro na MS), Timea Trajteľová (zlato na ME 2015 medzi juniorkami), Martina Sedlárová, Valéria Marčišovská (striebro na ME 2015), Olívia Čambalová, Saskia Cakoci a Olívia Pohanková (bronz na ME 2015 a vlani striebro na MS). Nominačný súboj o miestenky na MS bude veľmi zaujímavý. Ale to nebude všetko. Punc atraktívnosti dodá súťaži znovu aj kategória physique mužov, ktorá vlani práve v Žiline mala súťažnú premiéru na Slovensku, a tohto roku by mali byť borci ešte o čosi lepší. Nenechajte si ujsť súboje o nomináciu na svetový šampionát, bude to skutočný zážitok, bude to športový festival, bude to defilé krásy a pekných postáv. Oplatí sa prísť a vidieť to všetko naživo!

 

Súťažné kategórie:

Fitness ženy

- kategória open

Bodyfitness ženy

- kategória do 163 cm

- kategória nad 163 cm

Bikiny fitness ženy

- kategória do 163 cm

- kategória do 168 cm

- kategória nad 168 cm

Physique muži

- kategória do 178 cm

- kategória do 183 cm

- kategória nad 183 cm

Keďže sa očakáva veľký záujem fanúšikov a kapacita haly má hraničné limity, kúpte si vstupenky s dostatočným predstihom a buďte bez stresu.

VSTUPENKY: Mozolani Fitness Cup 2015 TU

PROPOZÍCIE: Mozolani Fitness Cup 2015 TU

PRIHLÁŠKY: Mozolani Fitness Cup 2015 TU

Autor: Ľubomír Chochula