Magazín
Repre-zraz žien, mužov a juniorov bude 29. augusta v Mozolani Fitness
dátum: 20.08.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
V sobotu 29. augusta o 10.00 h sa v Žiline, v Mozolani Fitness v objekte Max, uskutoční reprezentačný zraz žien, mužov a juniorov. Hlavným bodom bude kontrola formy pretekárov a pretekárok za účasti štátnych reprezentačných trénerov Natálie Lenártovej a Ľuboša Matejíčku.

Forma pretekárov a pretekárok by mala byť určite lepšia ako na prvom zraze 2. 8. v Bánovciach nad Bebravou. Tento zraz bude cca mesiac pred Arnold Classic Europe v Madride (25. - 27. 9.)  a Olympia Amateur (2. - 3. 10.), na ktorých sa niektorí reprezentanti chcú predstaviť. Na Slovensku bude pre kulturistov a klasických kulturistov nominačným podujatím na IFBB majstrovstvá sveta (uskutočnia sa 5. - 9. 11. v Benidorme, v Španielsku) tradičný Tatranský pohár. Táto pohárová súťaž sa bude konať v nedeľu 25.10. Pretekári a pretekárky budú súťažiť v kategóriách: kulturistika mužov do 80 kg a nad 80 kg, klasická kulturistika mužov open, kulturistika masters open, bodyfitness žien open, bikiny fitness žien kategórie A a B.

Pre pretekárky vo fitness odvetviach bude nominačnou súťažou na IFBB majstrovstvá sveta (uskutočnia sa 13. - 16. 11. v Budapešti) Mozolani Fitness Cup 2015 (v sobotu 31. 10.). Súťažné kategórie: fitness, bodyfitness, bikiny fitness a men's physique. 

-r-