Magazín
Máte chuť na sladké? Makovo-višňový koláčik!
dátum: 24.07.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Ak máte chuť na sladké, inšpirujte sa receptom od úradujúcej majsterky sveta vo fitness žien i junioriek Dominiky Multáňovej a vyskúšajte si aj vy upiecť makovo-višňový koláčik, ktorý je zdravý, chutný, sladký, no proste fit.

Spodná vrstva: zmiešať mletý mak 200 g, rozpustený kokosový olej 3-5 PL, chia semiačka 3 PL, 2 hrnčeky nakrájaných višní, 2 PL medu, 2 PL ďatlového sirupu, 1 PL pohánkových vločiek.
Poleva: vymixovať 2 hrcečky višní, 2 PL karobu, 1 PL kakaa, 1 PL medu, 2 PL agave sirupu, hrsť sušených hrozienok, 3-5 PL kokosového oleja.
Necháme stuhnúť v chladničke ideálne cez noc, kto chce zredukovať množstvo sacharidov, pokojne môže nahradiť med a agáve sirup stéviou.

Dominika Multáňová - IFBB Fitness

Fitneska Dominika Multáňová (juniorské zlato na MS 2014 v Mexiku vo fitness do 163 cm a ženské zlato na MS 2014 v Kanade vo fitness do 163 cm, pričom oba tieto tituly obhájila z roku 2013) na zahraničných pódiách zvíťazila v jarnej sezóne 2015 na Arnold Classic v USA vo fitness žien do 163 cm, bola bronzová na majstrovstvách Európy v Santa Susanne v kategórii fitness juniorky do 163 cm a bronz získala aj na historicky prvých Európskych hrách v Baku v kategórii fitness open.

Na snímke je Dominika Multáňová so svojím trénerom Ľubomírom Hečkom.

-r-