Magazín
Fotogaléria: Extrifit Training Day v OC Optima pritiahol pozornosť
dátum: 26.06.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Košický Extrifit Training Day (konal sa 20. 6.) za účasti špičkových kulturistov a bikiny fitnesiek, ktorí sú tvárami tejto značky, sa vydaril. Seminár a tréning bol v Baddy Fitness a druhá časť akcie sa uskutočnila v Obchodnom centre Optima na ploche pred Mozolani Fitness Shopom.

V OC Optima to spôsobilo poriadny rozruch. O stretnutie s hviezdami bol veľký záujem. Priaznivcom kulturistiky a fitness boli k dispozícii traja českí kulturisti Tomáš Kašpar, Vojtěch Koritenský (obaja súťažia medzi profesionálmi), Jakub Šubrt a štyria slovenskí reprezentanti – kulturisti Norbert Zajac (4. miesto na ME 2015 i na Olympia Amateur Spain v kategórii kulturistika muži do 80 kg) a Dávid Oravec, ako aj veľmi úspešné bikiny fitnesky Sabína Pleváková (1. miesto na ME 2015 v kategóriách bikiny fitness ženy do 160 cm, bikiny fitness juniorky do 160 cm a absolútny titul v bikiny fitness juniorky) a Timea Trajteľová (1. miesto na ME 2015 v kategórii bikiny fitness juniorky do 166 cm). Na pódiu se prezentovali členovia Extrifit Teamu a Extrifitslovakia Teamu. Záujemcov o spoločnú fotku so športovcami bolo veľa. Bonusom bolo to, že Extrifitslovakia pripravila súťaž o hodnotné ceny. Bolo veselo. Nikto odtiaľto neodchádzal sklamaný. Fanúšikovia sa dozvedeli veľa zaujímavého o týchto hviezdach, odfotili sa s nimi a získali od nich autogram, prípadne v rámci ochutnávky ochutnali nejaký prípravok značky Extrifit.

-ľch-

 

About Extrifit

Značka Extrifit ® bola zaregistrovaná v roku 2007. V roku 2010 sa firma transformovala na EXTRIFIT ®, sro Extrifit Sports Nutrition dnes patrí medzi najdynamickejšie výrobcov športovej a doplnkovej výživy v Českej republike a veľmi úspešne distribuuje svoje produkty do zahraničia. Výhradným dovozcom výrobkov EXTRIFIT ® na Slovensko sa tento rok stala naša spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach . Doplnky výživy zn EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness.

Všetky výrobky, nesúce značku EXTRIFIT ®, vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie. Firma EXTRIFIT ® uviedla na trh niekoľko unikátnych produktov, ako je napr enzymaticky hydrolyzovaný srvátkový proteín Hydro Instant, originálny bulharský terrestris s obsahom 90% saponínov - Bulgarian Tribu 90%, hydrolyzované srvátkové aminokyseliny Amino Hydro s obsahom 85% bielkovín, alebo jedinečné aminokyseliny Beef Amino Hydro 4000, vyrobené z hovädzieho hydrolyzovaného proteínu. Tieto aminokyseliny vynikajú extrémne vysokým obsahom bielkovín a unikátne sú minimálnym obsahom pojív. Špičkou v ponuke EXTRIFIT ® je tiež multivitamínový a multiminerálny produkt V52 Vita Complex Forte, obsahujúci 52 revitalizačných ingrediencií.

Zobraziť galériu (60)
Súvisiace články