Magazín
Pavel Vacek: Extrifit rozširuje ponuku a portfólium výrobkov
dátum: 22.06.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Firma Extrifit každoročne prináša na trh nové výrobky, nové doplnky výživy a nebude tomu inak ani teraz. Na slovenskom Extrifit Training Day, ktorý sa konal 20. 6. v Košiciach, manažér Extrifit tímu Pavel Vacek naznačil, na čo sa v blízkej budúcnosti môžu fanúšikovia a zákazníci tešiť.

„Nejakú dobu sa zdalo, že Extrifit trochu stál, ale bolo to spôsobené tým, že sa dostavala nová výrobná hala, priniesli sa nové stroje a technológie, použili sa nové suroviny. Dalo to veľa práce celé pripraviť, ale výsledkom toho je, že teraz bude záplava nových výrobkov. Prvou lastovičkou je High 80, ktorý už je v troch príchutiach v kilovom balení na trhu, ale to hlavné príde zhruba do šiestich týždňov, keď uvedieme na trh tento proteín v 20-tich príchutiach. Budú tam vyložené špeciality typu višne v jogurtu atď. Okrem toho dodáme na trh veľkú radu doplnkov pre rekreačných športovcov alebo pre športovcov nie úplne zameraných na kulturistiku, ale skôr na futbal, vytrvalostný beh a hokej... To sú vlastne regeneračné doplnky v nových unikátnych gelových formách. Tak, ako bol Hell Gel unikátny, dovtedy to nikto nemal, tak teraz budú podobne unikátne regeneračné veci, ale nechcem to ešte úplne prezradzovať. Extrifit neopúšťa svet hardcore kulturistiky, pripravujeme špecifické výrobky pre silových športovcov a vrcholových kulturistov, ale snažíme sa rozšíriť portfólium našich výrokov. Tieto novinky sa objavia na trhu do dvoch mesiacov,“ poznamenal Pavel Vacek.

Tvárami Extrifitu sú špičkoví športovci, ktorí nielenže testujú nové výrobky, ale tvoria aj imidž značky. Kto je aktuálne v Extrifit tíme? „Hlavnými vlajkovými loďami sú Vojta Koritenský, Tomáš Kašpar, Slavoj Bednář a bikiny fitneska Sabína Pleváková, ďalej Jakub Šubrt, Milan Obořil a Dávid Oravec. Títo majú podpísanú zmluvu, ale spolupracujeme aj s Extrifitslovakia tímom, kde je Norbert Zajac a bikiny fitneska Timea Trajteľová. Tiež spolupracujeme, ale už nie na zmluvnom základe s našimi bývalými tvárami – Petrom Březnom, Radkom Loncom, ktorý sa pripravuje na Olympia Amateur. Spoluprácu sme neobnovili s Petrom Vanišom, Daliborom Hájekom a bohužiaľ sme sa predčasne rozlúčili s Romanom Vavrečanom. Stále nám chodia žiadosti o sponzorstvo, dokonca aj z iných športov, napríklad od zápasníkov MMA. Uvidíme, kto ponúkne najlepší projekt, nejakú zaujímavú myšlienku,“ dodal Pavel Vacek.

-r-

About Extrifit

Značka Extrifit ® bola zaregistrovaná v roku 2007. V roku 2010 sa firma transformovala na EXTRIFIT ®, sro Extrifit Sports Nutrition dnes patrí medzi najdynamickejšie výrobcov športovej a doplnkovej výživy v Českej republike a veľmi úspešne distribuuje svoje produkty do zahraničia. Výhradným dovozcom výrobkov EXTRIFIT ® na Slovensko sa tento rok stala naša spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach . Doplnky výživy zn EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness.

Všetky výrobky, nesúce značku EXTRIFIT ®, vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie. Firma EXTRIFIT ® uviedla na trh niekoľko unikátnych produktov, ako je napr enzymaticky hydrolyzovaný srvátkový proteín Hydro Instant, originálny bulharský terrestris s obsahom 90% saponínov - Bulgarian Tribu 90%, hydrolyzované srvátkové aminokyseliny Amino Hydro s obsahom 85% bielkovín, alebo jedinečné aminokyseliny Beef Amino Hydro 4000, vyrobené z hovädzieho hydrolyzovaného proteínu. Tieto aminokyseliny vynikajú extrémne vysokým obsahom bielkovín a unikátne sú minimálnym obsahom pojív. Špičkou v ponuke EXTRIFIT ® je tiež multivitamínový a multiminerálny produkt V52 Vita Complex Forte, obsahujúci 52 revitalizačných ingrediencií.