Magazín
Za rok a pol schudla 61 kg! Ako to dokázala?
dátum: 16.06.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Dva mesiace po slávnostnom vyhlásení celkových výsledkov jedinečnej celoslovenskej súťaže v chudnutí Mozolani Fit Body 2015 sa dnes vrátime k pozoruhodnému príbehu víťazky online verzie medzi ženami Andrey Mihálikovej (28 rokov), ktorá začala chudnúť oveľa skôr, ako sa prihlásila do súťaže.

Andrea Miháliková pri registrácii mala 73,4 kg a po desiatich týždňoch jej váha ukázala 66,5 kg. Pripomíname, že v online verzii nešlo o nadmerné úbytky (na to bola offline verzia), skôr o vyformovanie tela, keďže sa hodnotil pokrok v postave, ale nie na základe zhodených kilogramov. „Bola to dobrá skúsenosť. Svoju účasť v súťaži hodnotím veľmi pozitívne. Poznala som túto súťaž v chudnutí prostredníctvom medializácie aj v minulosti, ale až v tomto roku som sa odhodlala prihlásiť sa. Motivovalo ma to k ďalšej aktivite a rozhodne nebanujem. Budem pokračovať v tréningu, rada by som schudla ešte 5 kg,“ prezradila Andrea Miháliková, pre ktorú chudnutie nie je nič nové.

Do súťaže sa prihlásila už v stave, keď už nebola obézna, ale pred rokom a pol bola z nej iná guľôčka. „Na začiatku svojej premeny som vážila 127,5 kg, takže za rok a pol som schudla 61 kg! Odmalička som mala problémy so štítnou zľavou, nikdy som nebola štíhla a na strednej škole sa to začalo viac nabaľovať. Bolo to veľa. Človek to do určitej miery nevníma, neuvedomuje si to až tak veľmi ani vtedy, keď sa pozrie do zrkadla, až príde ten zlom, keď si povie: stačilo, dosť!“

Neboli to len slová, ale aj skutky. Andrea začala žiť aktívnejšie, športovať a svoj životný štýl celkovo upravila. „Trénujem hlavne doma, hoci párkrát som bola cvičiť aj vo fitnescentre. Niežeby ma to vo fitku nelákalo, ale aj z hľadiska času trénujem väčšinou doma. A to podľa inštruktážneho videa Julian Michaels, kde sú aj posilňovacie cviky, aj cviky s vlastnou hmotnosťou a kardio. Zmenila som tiež jedálniček. Výrazne som obmedzila múčne jedlá, chlieb, pečivo. Keď si z času na čas dám chlieb, tak celozrný, rovnako tak celozrné cestoviny. Jem veľa zeleniny, kuracie mäso, ryby. Väčšinou sa riadim princípom delenej stravy.“

Ak máte nadváhu, obezitu, tak nemusíte zúfať. Vidíte, že to ide. Keď to dokázala Andrea, dokážete to aj vy! Vážiť 127 kg alebo 66 kg, tak to je setsakramentsky rozdiel. „Cítim sa teraz oveľa lepšie, zdravšie a viac sa páčim sama sebe,“ dodala Andrea Miháliková.

!!!Ak máte nadváhu, obezitu, tak nemusíte zúfať. Vidíte, že to ide. Keď to dokázala Andrea, dokážete to aj vy!!!

Využite naše REDUKČNÉ KURZY, ktoré zaručene fungujú:

- pre ženy EASY BODY

- pre mužov BEST BODY

Autor: Ľubomír Chochula