Magazín
Extrifit Training Day v Košiciach a lacnejšie doplnky výživy
dátum: 08.06.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Najbližší Extrifit Training Day bude v sobotu 20. júna v Košiciach a bude pozostávať z dvoch častí. Popoludňajší program sa uskutoční v OC Optima Košice pred predajňou Mozolani Fitness Shop so začiatkom o 16.00 h. Môžete sa tak tešiť na autogramiádu a fotenie s členmi Extrifit Teamu, na ochutnávku produktov značky Extifit a ďalšie veci. Pri tejto príležitosti bude v Mozolani Fitness Shop OC Optima Košice platiť od 15. do 21. júna 15-percentná zľava na všetky produkty značky Extrifit!!!

About Extrifit

Značka Extrifit ® bola zaregistrovaná v roku 2007. V roku 2010 sa firma transformovala na EXTRIFIT ®, sro Extrifit Sports Nutrition dnes patrí medzi najdynamickejšie výrobcov športovej a doplnkovej výživy v Českej republike a veľmi úspešne distribuuje svoje produkty do zahraničia. Výhradným dovozcom výrobkov EXTRIFIT ® na Slovensko sa tento rok stala naša spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach . Doplnky výživy zn EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness.

Všetky výrobky, nesúce značku EXTRIFIT ®, vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie. Firma EXTRIFIT ® uviedla na trh niekoľko unikátnych produktov, ako je napr enzymaticky hydrolyzovaný srvátkový proteín Hydro Instant, originálny bulharský terrestris s obsahom 90% saponínov - Bulgarian Tribu 90%, hydrolyzované srvátkové aminokyseliny Amino Hydro s obsahom 85% bielkovín, alebo jedinečné aminokyseliny Beef Amino Hydro 4000, vyrobené z hovädzieho hydrolyzovaného proteínu. Tieto aminokyseliny vynikajú extrémne vysokým obsahom bielkovín a unikátne sú minimálnym obsahom pojív. Špičkou v ponuke EXTRIFIT ® je tiež multivitamínový a multiminerálny produkt V52 Vita Complex Forte, obsahujúci 52 revitalizačných ingrediencií.