Magazín
Výsledky M-SR juniorov v Hnúšti a Veľkej ceny Hnúšte v masters
dátum: 20.04.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Prinášame vám výsledky majstrovstiev Slovenska juniorov v kulturistike, klasickej kulturistike, men'ś physique, vo fitness a Veľkej ceny Hnúšte v masters. Podujatie sa uskutočnilo v sobotu 18. apríla sa v Mestskej športovej hale v Hnúšti a z poverenia SAKFST ho zorganizoval klub Fitness klub – Iskra Hnúšťa v spolupráci s magistrátmi Hnúšťa a Tisovec. Výsledky junioriek sú v samostatnom článku.

 

KULTURISTIKA DO 70 KG JUNIORI

1. Michal Valaštek, Body Junior Club Revúca

2. Jozef Horanský, Fitness Club Sp. Nová ves

3. Roman Slamčík, Body Junior Club Revúca

4. Vladimír Ilaš, 4 Elements Gym Sp. Nová Ves

5. Michal Molčan, 4 Elements Gym Sp. Nová Ves

6. Martin Rezničák, KŠK Stará Ľubovňa

 

KULTURISTIKA DO 80 KG JUNIORI

1. Tomáš Kuchta, Eurosport team Púchov

2. Marcel Luha, Galaxy 2 Poprad

3. Dávid Cap, Veterinary BBC Košice

4. Richard Pomietlo, KŠK mesta Stará Ľubovňa

5. Matej Sorad, Fortuna Trnava

6. Denis Regec, Relaxklub 34 Nitra

7. Lukáš Horváth, Bratislava – jednotlivec

8. Matúš Fidermak, KŠK mesta Stará Ľubovňa

 

KULTURISTIKA NAD 80 KG JUNIORI

1. Patrik Valach, Olympic FC Dubnica nad Váhom

2. Radoslav Filip, Veterinary BBC Košice

3. Dávid Oravec, Galaxy 2 Poprad

4. Filip Michalec, Ronnie Gym Žilina

5. Erik Štefaník, KŠK mesta Stará Ľubovňa

6. Viliam Maslo, VTJ Technika L. Mikuláš

7. Juraj Grigel, Fitness Pohoda Bratislava

8. Peter Turský, LR Invest Rajec

9. Samuel Belanský, Veterinary BBC Košice

 

KLASICKÁ KULTURISTIKA OPEN JUNIORI

1. Michal Zaukolec, Eurosport Team Púchov

2. Roman Gora, Roland Fitness Rim. Sobota

3. Andrej Preťo, FC Dynamic Dolný Kubín

4. Dávid Marušinec, Dávid Marušinec Komárno

5. Jozef Herman, Fortuna Trnava

6. Jaroslav Sakmár, VTJ Technika L. Mikuláš

7. Roman Šovčík, Fitness Tabo Zuzana Nová Baňa

8. Radoslav Šebesta, Šport centrum Gymex Hlohovec

9. Martin Gajňák, Fuel Fitness Piešťany

10. Marek Varga, Espria Nitra

11. Patrik Bucko, Power Body Topoľčany

12. Dominik Peleš, Pro Gym klub Pov. Bystrica

13. Daniel Horváth, FTC Fiľakovo

 

MEN'S PHYSIQUE OPEN JUNIORI

1. Karol Berta, Body Energy Club Bratislava

2. Matúš Satin, Ivetfit Nitra

3. Lukáš Biňas, Lion Fitness Trenčín

4. Matej Zwirižina, Fortuna Trnava

5. Daniel Smatana, Power Body Topoľčany

6. Kristián Košút, Roland Fitness Rim. Sobota

7. Tomáš Kanász, Naytilus BBK Moldava n. Bodvou

8. Samuel Drnda, Fitness Lion Trenčín

9. Cyril Dongo, Olympic FC Dubnica nad Váhom

10. Radomír Šulek, VTJ Technika L. Mikuláš

11. Norbert Adamec, VTJ Technika L. Mikuláš

12. Tomáš Chorvát, Fitness Lion Trenčín

13. Tomáš Fiačan, VTJ Technika L. Mikuláš

14. Pavol Devečka, VTJ Technika L. Mikuláš

 

FITNESS OPEN JUNIORI

1. Kristián Kasenčák, KŠK mesta Stará Ľubovňa

2. René Frőhlich, KŠK mesta Stará Ľubovňa

3. Štefan Andráš, KŠK mesta Stará Ľubovňa

 

KULTURISTIKA MASTERS

1. Eduard Cigáň, Fitness klub – Iskra Hnúšťa

2. Milan Vanek, Mida Gym Rim. Sobota

3. Vladimír Paluška, North Gym Prievidza

4. Ctibor Megály, Mestský klub Thermál V. Meder

5. Róbert Šproch, ŠK Kalokagatia L. Hrádok

6. Jozef Humay, Scorpio World Nitra

7. Tibot Uzsák, All Stars Šurany

 

Výsledky junioriek na juniorských M-SR nájdete TU

Autor: Ľubomír Chochula