Magazín
Chudnutie finalistov – 46. deň premeny
dátum: 20.03.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
Finalisti Zmenárne, ktorá je súčasťou celoslovenskej súťaže v chudnutí Mozolani Fit Body 2015, absolvovali vo štvrtok svoj 46. deň premeny.

JARMILA TABAČÁROVÁ (trénuje ju Tomáš Hafera)

Štvrtok 19. 3. 2015: Dnes som musela v práci odolávať kope sladkostí je totiž Jozefa a náš kolega nám doniesol samé sladkosti. Bola to pre mňa riadna skúška neporušiť diétu, no podarila sa a odolala som. Po práci som išla do fitka, ale priznám sa, vôbec sa mi nechcelo. Stretla som v nákupnom centre Janku, s ktorou som absolvovala malú prechádzku. Trošku sme si pokecali, prešli sa a vychutnali si slniečko, nakoniec som išla na to kardio. Nemohla som cvičiť, ako mi kázal tréner, lebo ma tie kolená stále bolia, ale dala som si hodinku na schodoch.

 

Trénersky tím

Finalisti Zmenárne počas pracovných dní trénujú (cca trikrát týždenne) s trénermi Mozolani Fitness. Jana Šmehylová s Martinom Chachulom, Jarmila Tabačárová s Tomášom Haferom, Frederika Schlachtová s Ľubošom Žitníkom a Marián Ďurana s Norbertom Zajacom i Andrejom Mozolánim. Počas víkendov (hlavne v sobotu) ich budú mať pod palcom slovenské reprezentantky v bikiny fitness Michaela Brutenič, Veronika Guľášová, Timea Trajteľová, ako aj Michal Kyselica.

POZOR: Rady, ako trénovať, cvičiť a stravovať sa nájdete TU

Redukčné kurzy:

- pre mužov BEST BODY

- pre ženy EASY BODY

 

MOZOLANI FIT BODY 2015 podporili:

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Generálny partner: Spirit gril&bar

Top partner: Tetras

Hlavný partner: Ekomedica

Hlavný mediálny partner: Slovak Sport TV

Hlavný web partner: Diva.sk

Hlavný print partner: sieť regionálnych novín MY

Partneri: ZOC Max, Posilka.tv, Profimas, UNCS, SUAR, Maďufa, Aloxxi, HK Slovan Duslo Šaľa

Mediálni partneri: TV Severka, fitnesstreneri.sk, regionálne portály zilina.sme.sk, orava.sme.sk, turiec.sme.sk, zvolen.sme.sk, nitra.sme.sk, trnava.sme.sk, prievidza.sme.sk, trencin.sme.sk