Magazín
Chudnutie finalistov – 45. deň premeny
dátum: 19.03.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
V stredu 18. 3. prekonali finalisti Zmenárne (je súčasťou celoslovenskej súťaže v chudnutí Mozolani Fit Body 2015) svoj 45. deň premeny.

Jarmila Tabačárová (trénuje ju Tomáš Hafera)

Utorok 17. 3. 2015: Dnes mám deň plný aktivít. Ráno do práce, tam budem len pol dňa a idem na masáž. Budem sa asi opakovať, no nesmierne sa teším, dnes ma čaká lymfodrenaž celého tela. Tak isto sa teším na pani Katku ako poklebetíme a tak. Poviem vám, je to úžasná vec, oddýchla som si a vychutnala si Katkinu masáž. Veľmi ma prekvapila lymfodrenáž tváre, bol to super pocit, no treba to len vyskúšať. Odtiaľ bežím na skúšku oblečenia do salónu BENO. Stretli sme sa tam aj s Jankou a našou poradkyňou Jarkou. Bola som veľmi prekvapená z ústretovosti pani predavačiek. Ako viete, ešte nie som štíhla, takže bolo veľmi zložité nájsť oblečenie, ktoré je aj moderné, pekne vyzerá a pritom mi aj sedí. Ale pani predavačky boli neúnavné a nosili mi kopec vecí, ktoré som skúšala a skúšala, ale nakoniec sa to podarilo, v čo som ani nedúfala. Odtiaľ bežím na tréning a som zvedavá, čo si zase Tomáško na mňa vymyslel. Potom už len nákup a idem domov.

Streda 18. 3. 2015: Dnes nás s Jankou čaká natáčanie oblečenia v salóne BENO. Priznám sa, že mám z toho aj strach. No dúfam že mi dobre poradili a oblečenie sa vám bude páčiť a možno trošku aj ja. Strach zo mňa opadol, až keď som sa zbadala v zrkadle. No o tom vám písať nebudem, dozviete sa to už čoskoro v ďalšom seriáli. Z natáčania bežím zase rovno do fitka na tréning. Tomáško si všimol, že som riadne unavená, tak mi aj prispôsobil tréning, aby som ho mohla zvládnuť. Je proste super.

-ľch-

 

Trénersky tím

Finalisti Zmenárne počas pracovných dní trénujú (cca trikrát týždenne) s trénermi Mozolani Fitness. Jana Šmehylová s Martinom Chachulom, Jarmila Tabačárová s Tomášom Haferom, Frederika Schlachtová s Ľubošom Žitníkom a Marián Ďurana s Norbertom Zajacom i Andrejom Mozolánim. Počas víkendov (hlavne v sobotu) ich budú mať pod palcom slovenské reprezentantky v bikiny fitness Michaela Brutenič, Veronika Guľášová, Timea Trajteľová, ako aj Michal Kyselica.

POZOR: Rady, ako trénovať, cvičiť a stravovať sa nájdete TU

Redukčné kurzy:

- pre mužov BEST BODY

- pre ženy EASY BODY

 

MOZOLANI FIT BODY 2015 podporili:

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Generálny partner: Spirit gril&bar

Top partner: Tetras

Hlavný partner: Ekomedica

Hlavný mediálny partner: Slovak Sport TV

Hlavný web partner: Diva.sk

Hlavný print partner: sieť regionálnych novín MY

Partneri: ZOC Max, Posilka.tv, Profimas, UNCS, SUAR, Maďufa, Aloxxi, HK Slovan Duslo Šaľa

Mediálni partneri: TV Severka, fitnesstreneri.sk, regionálne portály zilina.sme.sk, orava.sme.sk, turiec.sme.sk, zvolen.sme.sk, nitra.sme.sk, trnava.sme.sk, prievidza.sme.sk, trencin.sme.sk