Magazín
Jasný cieľ úspešnej bikinárky Majerníkovej
dátum: 14.08.2013 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Sympatická športovkyňa Jana Majerníková sa v bikiny fitness vypracovala na špičkovú pretekárku. Veľmi rýchlo sa presadila a za pomerne krátky čas zaznamenala celý rad úspechov. Dobrý výsledok sa od nej bude očakávať aj na septembrových majstrovstvách sveta v Kyjeve.


Jana Majerníková sa v roku 2011 stala vicemajsterkou sveta, čo ju naštartovalo do ďalšej kariéry. Postupne prišli ďalšie. Vlani na medzinárodnej scéne dosiahla tieto výsledky – striebro na ME, 5. miesto na MS a na európskom Arnold Classic, 6. miesto na americkom Arnold Classic, 3. miesto na EVLS v Prahe, na domácich pódiách to bolo striebro na slovenskom šampionáte a víťazstvo na Mozolani Classic 2. V roku 2013 najskôr v marci skončila v Columbuse na Arnold Classic na 10. priečke, potom v apríli vyhrala majstrovstvá Slovenska i Mozolani Classic 3 a v máji na majstrovstvách Európy v Santa Susanne získala európsky titul v bikiny fitness nad 168 cm. Pred MS 2013 v Kyjeve (13. – 16. 9.) má jasný cieľ.

"Určite chcem na "svete" postúpiť do finálovej šestky, ale nechám to na osud, len ten Kyjev bude určite ťažký oriešok. V každom prípade sa pokúsim o medailu," podotkla Jana Majerníková, ktorej životným partnerom je kulturista Ákos Dobos. Ten ju ešte donedávna trénoval, ale na svetový šampúionát ju už pripravuje Marián Čambal.

Ľubomír Chochula

Foto: Eastlabs

Predošlý článok s Janou Majerníkovou a video z jej tréningu v Mozolani Trainings Fitness Clube si môžete pozrieť TU.