Magazín
Chudnutie finalistov – 41. a 42. deň premeny
dátum: 16.03.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
Cez víkend absolvovali finalisti projektu Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život, ktorý je súčasťou celoslovenskej súťaže v chudnutí Mozolani Fit Body 2015 svoj 41. a 42. deň premeny.

JARMILA TABAČÁROVÁ (trénuje ju Tomáš Hafera)

13. 3. 2015: Dnes je sobota a spoločný tréning nám odpadol, tak si pôjdem dať aspoň kardio. Škoda toho tréningu, mám ich veľmi rada, je to také spestrenie tohto programu a hlavne sa všetci stretneme a je nám proste super všetkým. Po kardiu idem do PROFIMAS na masáž, na toto sa neskutočne teším. Dnes beriem za odmenu aj priateľa ,,Má to teraz so mnou ťažké“., Ja si dám lymfo masáž u pani Katky a priateľ ide na chrbát. Ja si pri pani Katke neskutočne oddýchnem. Je to úžasný človek, nielenže vám dá odbornú masáž, ale aj vás pohladí na duši. Môžem to len všetkým odporučiť. Po masáži máme live prenos, kde sa konečne všetci stretneme a porozprávame sa o našich úspechoch.

14. 3 .2015: Dnes je nedeľa a ja mám naozaj volný deň .Takže dnes len navarím obed a poobede sa chystáme s Jankou do welness. Zaslúžime si, nie?! Teším sa na Janku, je to veľmi milá a úprimná žena. Som veľmi rada, že v tomto projekte som ju spoznala a dúfam, že naše priateľstvo bude pokračovať aj po súťaži. Jani ďakujem za krásne popoludnie.

 

JANA ŠMEHYLOVÁ (trénuje ju Martin Chachula)

Sobota: Ráno začalo s raňajkami, potom sme išli spolu Frederikou na kardio tréning, večer bola live, pozreli sme si nový diel, bolo super. Nedeľa: Bol to relaxový deň, ale keďže nebolo vonku najkrajšie, ja som išla na kardio a poobede sme ešte s ďalšou finalistkou Jaruškou boli vo welness. Priznám sa, že sme neboli až také spokojné, ako keď sme boli pred tým, no vyskušali sme, posaunovali sme sa a to bolo hlavne pre nás. Večer som si dala rybku so zeleninkou.

 

Trénersky tím

Finalisti Zmenárne počas pracovných dní trénujú (cca trikrát týždenne) s trénermi Mozolani Fitness. Jana Šmehylová s Martinom Chachulom, Jarmila Tabačárová s Tomášom Haferom, Frederika Schlachtová s Ľubošom Žitníkom a Marián Ďurana s Norbertom Zajacom i Andrejom Mozolánim. Počas víkendov (hlavne v sobotu) ich budú mať pod palcom slovenské reprezentantky v bikiny fitness Michaela Brutenič, Veronika Guľášová, Timea Trajteľová, ako aj Michal Kyselica.

POZOR: Rady, ako trénovať, cvičiť a stravovať sa nájdete TU

Redukčné kurzy:

- pre mužov BEST BODY

- pre ženy EASY BODY

 

MOZOLANI FIT BODY 2015 podporili:

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Generálny partner: Spirit gril&bar

Top partner: Tetras

Hlavný partner: Ekomedica

Hlavný mediálny partner: Slovak Sport TV

Hlavný web partner: Diva.sk

Hlavný print partner: sieť regionálnych novín MY

Partneri: ZOC Max, Posilka.tv, Profimas, UNCS, SUAR, Maďufa, Aloxxi, HK Slovan Duslo Šaľa

Mediálni partneri: TV Severka, fitnesstreneri.sk, regionálne portály zilina.sme.sk, orava.sme.sk, turiec.sme.sk, zvolen.sme.sk, nitra.sme.sk, trnava.sme.sk, prievidza.sme.sk, trencin.sme.sk

-ľch-