Magazín
Chudnutie finalistov – 39. deň premeny
dátum: 13.03.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
Pokračujeme v denníkoch finalistov projektu Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život, ktorý je súčasťou celoslovenskej súťaže v chudnutí Mozolani Fit Body 2015.

JANA ŠMEHYLOVÁ (trénuje ju Martin Chachula)

Streda:  Ráno ako vždy začal s nalačno šťavami od firmy Ekomedica, potom som si dala raňajky a išla do posilovne na kardio. Poobede som bola trocha s malým vonku a ku večeru som oddychovala.

Štvrtok : Ráno som mala tréning s mojim trénerom Martinom Chachulom, meral ma a celkom som bola spokojná s výsledkom,  no musíme ešte riadne popracovať do konca, aby výsledok stál za to. Poobede som bola na lymfodrenáži vo firme Profimas, ako vždy bolo užasne, Katka je neskutočná šikulka a milá osôbka .

 

JARMILA TABAČÁROVÁ (trénuje ju Tomáš Hafera)

Streda: Tréning nemám, takže idem len na kardio. Ráno vstanem, dám si raňajky,.nachystám si jedlo do práce a bežím do fitka. Kardio mám hodinku na steperi. A potom idem do práce a som tam až do 22.00 h.

Štvrtok: Deň začínam ako každý iný raňajkami. Potom varím obed pre rodinu a popri tom si chystám jedlo aj pre seba. Dnes budem mať na obed rybku a dusenú cuketu so šampiňonmi. O11.00 h mám tréning, takže sa veľmi ponáhľam, aby som stihla aspoň chvíľku kardio pred tréningom 20 minút steper, potom hodinka tréning , po tréningu 20 minút schody. S fitka idem zase rovno do práce a som tam až do večera.

 

Trénersky tím

Finalisti Zmenárne počas pracovných dní trénujú (cca trikrát týždenne) s trénermi Mozolani Fitness. Jana Šmehylová s Martinom Chachulom, Jarmila Tabačárová s Tomášom Haferom, Frederika Schlachtová s Ľubošom Žitníkom a Marián Ďurana s Norbertom Zajacom i Andrejom Mozolánim. Počas víkendov (hlavne v sobotu) ich budú mať pod palcom slovenské reprezentantky v bikiny fitness Michaela Brutenič, Veronika Guľášová, Timea Trajteľová, ako aj Michal Kyselica.

POZOR: Rady, ako trénovať, cvičiť a stravovať sa nájdete TU

Redukčné kurzy:

- pre mužov BEST BODY

- pre ženy EASY BODY

 

MOZOLANI FIT BODY 2015 podporili:

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Generálny partner: Spirit gril&bar

Top partner: Tetras

Hlavný partner: Ekomedica

Hlavný mediálny partner: Slovak Sport TV

Hlavný web partner: Diva.sk

Hlavný print partner: sieť regionálnych novín MY

Partneri: ZOC Max, Posilka.tv, Profimas, UNCS, SUAR, Maďufa, Aloxxi, HK Slovan Duslo Šaľa

Mediálni partneri: TV Severka, fitnesstreneri.sk, regionálne portály zilina.sme.sk, orava.sme.sk, turiec.sme.sk, zvolen.sme.sk, nitra.sme.sk, trnava.sme.sk, prievidza.sme.sk, trencin.sme.sk

-ľch-