Magazín
Chudnutie finalistov – 37. deň premeny
dátum: 11.03.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
Finalisti projektu Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život (Zmenáreň), ktorý je súčasťou celoslovenskej súťaže v chudnutí Mozolani Fit Body 2015, absolvovali v utorok 10. 3. svoj 37. deň premeny.

JARMILA TABAČÁROVÁ (trénuje ju Tomáš Hafera)

Pondelok 9. 3. 2015:  Dnes mám poobednú smenu a teda tréning mám doobeda o 11.00. Môj deň spočíva v tom, že ráno vstanem, naraňajkujem sa, navarím obed pre rodinu a začnem si chystať svoje jedlo do práce. Potom si dám olovrant a idem na tréning . Po víkende som oddýchnutá, takže si dám 45 minút schody kardio, potom mám s Tomáškom Haferom tréning, ktorý je mimochodom čoraz náročnejší, no baví ma prekonávať samú seba.  Potom ešte 30 minút schody kardio. No a už len práca a večer relax v podobe spánku.

Utorok 10. 3. 2015. Po sobotňajšom vážení sme sa rozhodli, že zvýšime počet tréningov, takže idem na tréning aj dnes. Chcem sa vám všetkým poďakovať za podporu, za krásne správy na FB. Ja vám sľubujem, že budem robiť všetko, aby som vás nesklamala. Len dúfam, že moje telo bude poslúchať, ako má a nezačne zase štrajkovať. Dnešný deň bol úplne obyčajný .Doobeda tréning a potom zase práca.

 

JANA ŠMEHYLOVÁ (trénuje ju Martin Chachula)

Pondelok:  Ráno som išla na tréning, po ňom som rýchlo bežala do mesta niečo vybaviť a kedže som nestíhala, tak som si cestou kúpila zavináče, ktoré som si doma dala miesto obeda.. Popoludní bolo krásne, tak som s malým išla von, vytiahli sme aj kolobežku a ja som sa troška prebehla. Na večeru som si dala tuniaka so zeleninkou.

Utorok: Ráno začal opäť tréning s mojím trénerom Martinom, už mi začal troška pridávať, čo cítim aj na nohách-lýtkach. Na obed som si dala rybku so zeleninkou a na večeru vaječné bielka s ľadovým šalátom.

 

Trénersky tím

Finalisti Zmenárne počas pracovných dní trénujú (cca trikrát týždenne) s trénermi Mozolani Fitness. Jana Šmehylová s Martinom Chachulom, Jarmila Tabačárová s Tomášom Haferom, Frederika Schlachtová s Ľubošom Žitníkom a Marián Ďurana s Norbertom Zajacom i Andrejom Mozolánim. Počas víkendov (hlavne v sobotu) ich budú mať pod palcom slovenské reprezentantky v bikiny fitness Michaela Brutenič, Veronika Guľášová, Timea Trajteľová, ako aj Michal Kyselica.

POZOR: Rady, ako trénovať, cvičiť a stravovať sa nájdete TU

Redukčné kurzy:

- pre mužov BEST BODY

- pre ženy EASY BODY

 

MOZOLANI FIT BODY 2015 podporili:

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Generálny partner: Spirit gril&bar

Top partner: Tetras

Hlavný partner: Ekomedica

Hlavný mediálny partner: Slovak Sport TV

Hlavný web partner: Diva.sk

Hlavný print partner: sieť regionálnych novín MY

Partneri: ZOC Max, Posilka.tv, Profimas, UNCS, SUAR, Maďufa, Aloxxi, HK Slovan Duslo Šaľa

Mediálni partneri: TV Severka, fitnesstreneri.sk, regionálne portály zilina.sme.sk, orava.sme.sk, turiec.sme.sk, zvolen.sme.sk, nitra.sme.sk, trnava.sme.sk, prievidza.sme.sk, trencin.sme.sk

-ľch-