Magazín
Trénerský denník: Norbert Zajac 2. 3. – 8. 3.
dátum: 08.03.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
Kulturista Norbert Zajac (člen Extrifitslovakia tímu) trénuje v Zmenárni Mariána Ďuranu.

Trénerský denník: Norbert Zajac od 2.3 do 8.3:

Strava:

V pondelok sa mi Majo priznal, že porušil na plnej čiare náš nadstavený stravovací režim a v nedeľu večer zjedol jednu celú pizzu. Samozrejme nepochválil som ho za to, ale vďaka skúsenostiam, ktoré som za moju trénerskú prax nadobudol som mu nadstavil na tento týždeň stravu takú, aby sme z toho jeho Cheat mealu vyťažili čo najviac. Majo sa potreboval psychicky vyventilovať a tentokrát aj keď bez môjho zvolenia toto porušenie nášho diétneho režímu malo svoje opodstatnenie. Nabral novú chuť do práce a neštandardný režim, ktorý si nadstavili na tento týždeň, ktorý sa skladá s prevažne z rýb a polievok z vaječných bielok nemal problém dodržiavať.

Tréning:

V pondelok sme začali teda nakoľko Majo porušil stravu vo vysokom tempe trénovať, opäť systémom A2, avšak na utorňajší tréninig sme sa rohodli zaradiť Majom vytúžený Cross Fit. Musím povedať, že som nadstavil pomerne vysoko latku, čo sa týka náročnosti a očakával som, že Majo nezvládne ani 20 minút, ale som veľmi rád, že moje pochybnosti sa nepotvrdili a Majo zvládol komplet celý tréning. Zvyšné tréningy sme pokračovali v našom klasickom splite, avšak cviky zamieňame za neustále zložitejšie a náročnejšie. Musím podotknúť, že Majovi aj sila stále rastie, čo je veľmi pozitívne.

Norbert Zajac

 

EXTRIFITSLOVAKIA PODPORUJE NORBERTA ZAJACA

About Extrifit

Značka Extrifit ® bola zaregistrovaná v roku 2007. V roku 2010 sa firma transformovala na EXTRIFIT ®, sro Extrifit Sports Nutrition dnes patrí medzi najdynamickejšie výrobcov športovej a doplnkovej výživy v Českej republike a veľmi úspešne distribuuje svoje produkty do zahraničia. Výhradným dovozcom výrobkov EXTRIFIT ® na Slovensko sa tento rok stala naša spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach . Doplnky výživy zn EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness.

Všetky výrobky, nesúce značku EXTRIFIT ®, vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie. Firma EXTRIFIT ® uviedla na trh niekoľko unikátnych produktov, ako je napr enzymaticky hydrolyzovaný srvátkový proteín Hydro Instant, originálny bulharský terrestris s obsahom 90% saponínov - Bulgarian Tribu 90%, hydrolyzované srvátkové aminokyseliny Amino Hydro s obsahom 85% bielkovín, alebo jedinečné aminokyseliny Beef Amino Hydro 4000, vyrobené z hovädzieho hydrolyzovaného proteínu. Tieto aminokyseliny vynikajú extrémne vysokým obsahom bielkovín a unikátne sú minimálnym obsahom pojív. Špičkou v ponuke EXTRIFIT ® je tiež multivitamínový a multiminerálny produkt V52 Vita Complex Forte, obsahujúci 52 revitalizačných ingrediencií.

 

POZOR: Rady, ako trénovať, cvičiť a stravovať sa nájdete TU

Redukčné kurzy:

- pre mužov BEST BODY

- pre ženy EASY BODY

 

MOZOLANI FIT BODY 2015 podporili:

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Generálny partner: Spirit gril&bar

Top partner: Tetras

Hlavný partner: Ekomedica

Hlavný mediálny partner: Slovak Sport TV

Hlavný web partner: Diva.sk

Hlavný print partner: sieť regionálnych novín MY

Partneri: ZOC Max, Posilka.tv, Profimas, UNCS, SUAR, Maďufa, Aloxxi, HK Slovan Duslo Šaľa

Mediálni partneri: TV Severka, fitnesstreneri.sk, regionálne portály zilina.sme.sk, orava.sme.sk, turiec.sme.sk, zvolen.sme.sk, nitra.sme.sk, trnava.sme.sk, prievidza.sme.sk, trencin.sme.sk

www.mozolani.com