Magazín
Chudnutie finalistov – 27. a 28. deň premeny
dátum: 02.03.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
Cez víkend absolvovali finalisti projektu Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život (je súčasťou celoslovenskej súťaže v chudnutí MOZOLANI FIT BODY 2015) svoj 27. a 28. deň premeny.

 

JARMILA TABAČÁROVÁ (trénuje ju Tomáš Hafera)

Sobota 28. 2. 2015. Dnešný deň nám odpadlo spoločné cvičenie. Ja aj tak idem aspoň na kardio. Mala som si dať hodinku na schodoch, ale schody boli obsadené a pre nedostatok času som mala 20 minút pás a 40 minút schody. Smola, boli obsadené. Po kardiu som išla na masáž k pani Katke do firmi PROFIMAS. Riadne som si oddýchla, pani Katka má šikovné ručičky a je veľmi milá a príjemná žena. Pôsobí veľmi profesionálne a vie čo robí,všetko vie vysvetliť, takže presne viete, čo s vami robí a na čo je to dobré a aké to má účinky na vaše telo. Robila mi lymfomasáž, úžasný pocit, nohy máte po tejto masáži úplne ľahúčke. Večer sme mali LIVE prenos, kde sme sa všetci stretli, je to super stretnutie, kde sa všetci spolu porozprávame o našich úspechoch, ale aj pádoch. V sobotu mala Janka narodeniny a doniesla nám koláčik, nádherne voňal, no viac som nechcela ,tá vôňa musí stačiť.

Nedeľa 1. 3. 2015. Mám oddychový deň. Strávim ho s deťmi a priateľom. Takže idem relaxovať.

 

JANA ŠMEHYLOVÁ (trénuje ju Martin Chachula)

Piatok ráno som mala tréning s mojím trénerom Martinom Chachulom, bol o niečo už náročnejší, ale keďže už som po chorobe, tak som to zvládala. Teraz musím 'zamakať', lebo kg sa pozastavili. Povedala som si, že od piatku sa vôbec nevážim, pretože som to až moc preháňala s tým vážením. Sobota - kedže bolo 28. 2 bol to môj deň, mala som narodky, tak od rána sme chystali spolu s maminou pre rodinu samé dobroty. Tréning s fitneskami sme nemali, čo mi vyhovovalo, lebo by som nič nestíhala. Večer bolo live prenos, čiže sme sa opäť všetci stretli vo fitku. Upiekla som koláčik, tak ten, kto mohol, ten si dal, ale finalisti mohli iba ovoňať. Všetci boli super. Zablahoželali mi, za čo im veľmi pekne ďakujem, aj za darčeky, ktoré som dostala.

Nedeľa. Ráno som bola na kardiu, potom rýchlo domov. Poobede sme sa išli prejsť s mojím synčekom na prechádzku. Bolo krásne, tak sme to využili. Ráno ma čaká tréning s trénerom Martinom, už budem mať štyri tréningy v týždni, musím sa snažiť, aby sa mi podarilo čo najviac schudnuť.

 

POZOR: Rady, ako trénovať, cvičiť a stravovať sa nájdete TU

Redukčné kurzy:

- pre mužov BEST BODY

- pre ženy EASY BODY

 

MOZOLANI FIT BODY 2015 podporili:

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Generálny partner: Spirit gril&bar

Top partner: Tetras

Hlavný partner: Ekomedica

Hlavný mediálny partner: Slovak Sport TV

Hlavný web partner: Diva.sk

Hlavný print partner: sieť regionálnych novín MY

Partneri: ZOC Max, Posilka.tv, Profimas, UNCS, SUAR, Maďufa, Aloxxi, HK Slovan Duslo Šaľa

Mediálni partneri: TV Severka, fitnesstreneri.sk, regionálne portály zilina.sme.sk, orava.sme.sk, turiec.sme.sk, zvolen.sme.sk, nitra.sme.sk, trnava.sme.sk, prievidza.sme.sk, trencin.sme.sk

-ľch-