Magazín
Chudnutie finalistov - 26. deň premeny
dátum: 28.02.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
O pár dní už budú finalisti projektu Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život (je súčasťou celoslovenskej súťaže v chudnutí MOZOLANI FIT BODY 2015) štyri týždne v súťaži. Piatok 27. februára bol pre ich 26. dňom premeny).

FREDERIKA SCHLACHTOVÁ (trénuje ju Ľuboš Žitník)

V stredu som mala oddychový deň. Keďže mi odpadla škola, tak som mala od rána dobrú náladu a ešte ku tomu som nemala tréning. Mala som dostatok času na kardio a oddych. Keďže som pociťovala svalovicu na lýtkach, tak som bola rada, že nemusím cvičiť. Ale čakali má ďalšie tri dni tréningu.

Štvrtok som ako vždy strávila v škole a večer na tréningu. Bol to light tréning a tak isto sme odložili aj váženie a meranie. Na obed som si dala namiesto dusenej zeleniny cviklu a tak som mala nebíčko v papuľke lebo to bolo úplne niečo iné ako do teraz. Trošku mi prekáža, že jem stále to isté, ale snažím sa to meniť ako sa len dá, a preto aj svojho trénera zahŕňam otázkami ohľadom jedla.

V piatom som mala absolvovať návštevu lekára, ktorá sa ale nakoniec zrušila. Tak isto sa mi posunula škola a kvôli tomu som nemohla absolvovať masáž, keďže som musela trčať v škole. Veľmi ma to trápilo, keďže masáž je dobrá na uvoľnenie po celom týždni a neberiem pri nej veľa nových síl. Večer som mala opäť tréning a keďže sa v sobotu spoločný tréning zrušil, tak si doprajem len hodinu a pol kardia a večer live vysielanie.

 

JARMILA TABAČÁROVÁ (trénuje ju Tomáš Hafera)

 Štvrtok : Dnes je deň skoro ako každý. Ráno skoro vstávam, dám si raňajky ovsené vločky a banán a bežím do práce. Tam som do 14.00 h a idem si dať do fitka aspoň kardio, kedže dnes nemám tréning s trénerom. Dnes sa mi konečne podarilo dať na schodoch 60 minút. Som šťastná, lebo v toto som vôbec neverila, že to niekedy dokážem. S fitka rovno domov a chystám si jedlo na druhý deň do práce.

Piatok: Do obeda je to úplne rovnaké ako predošlý deň. Z práce idem do fitka. Dnes mám tréning s trénerom a na to sa teším, vždy mi dá teraz poriadne zabrať. Pred tréningom 15 minút schody, potom hodinu tréning, kde precvičíme celé telo a zvyšujeme záťaž a počet opakovaní, takže je to pre mňa dosť husté: po tréningu ešte 25 min schody a naozaj dosť. Dnes je piatok, takže si nemusím pripravovať jedlo do práce a môžem si trošku oddýchnuť aj s priateľom a načerpať silu a energiu di ďalších dní.

 

POZOR: Rady, ako trénovať, cvičiť a stravovať sa nájdete TU

Redukčné kurzy:

- pre mužov BEST BODY

- pre ženy EASY BODY

 

MOZOLANI FIT BODY 2015 podporili:

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Generálny partner: Spirit gril&bar

Top partner: Tetras

Hlavný partner: Ekomedica

Hlavný mediálny partner: Slovak Sport TV

Hlavný web partner: Diva.sk

Hlavný print partner: sieť regionálnych novín MY

Partneri: ZOC Max, Posilka.tv, Profimas, UNCS, SUAR, Maďufa, Aloxxi, HK Slovan Duslo Šaľa

Mediálni partneri: TV Severka, fitnesstreneri.sk, regionálne portály zilina.sme.sk, orava.sme.sk, turiec.sme.sk, zvolen.sme.sk, nitra.sme.sk, trnava.sme.sk, prievidza.sme.sk, trencin.sme.sk

-ľch-