Magazín
Chudnutie finalistov - 25. deň premeny
dátum: 27.02.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
Štvrtok 26. februára bol 25. dňom premeny pre finalistov projektu Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život (je súčasťou celoslovenskej súťaže v chudnutí MOZOLANI FIT BODY 2015).

JANA ŠMEHYLOVÁ (trénuje ju Martin Chachula)

V stredu ráno som si dala raňajky a potom som išla na tréning, ktorý som mala už s mojím trenerom Martinom Chachulom. Po štyroch dňoch ma aj odvážil. Zostala som zarazená, lebo hmotnosť mi klesla iba o 10 dkg, čo je veľmi málo, bola som z toho smutná. Pretože mesiac máme za sebou a ja som dala zatiaľ dole iba 6,2 kg. Najmenej asi zo všetkých. Stravu dodržiavam na 100 %, čiže myslím, že tá choroba ma troška pozastavila, ale už je mi super. Teraz to musím dobehnúť a makať.

Štvrtok som bola ráno na kardio, po prvýkrat som si vyskúšala schody, ale zvládla som iba 10 minút a zišla som z nich úplne ko. Postupne si budem pridávať, aby som sa zlepšila.

Trénersky tím

Finalisti Zmenárne počas pracovných dní trénujú (cca trikrát týždenne) s trénermi Mozolani Fitness. Jana Šmehylová s Martinom Chachulom, Jarmila Tabačárová s Tomášom Haferom, Frederika Schlachtová s Ľubošom Žitníkom a Marián Ďurana s Norbertom Zajacom i Andrejom Mozolánim. Počas víkendov (hlavne v sobotu) ich budú mať pod palcom slovenské reprezentantky v bikiny fitness Michaela Brutenič, Veronika Guľášová, Timea Trajteľová, ako aj Michal Kyselica.

POZOR: Rady, ako trénovať, cvičiť a stravovať sa nájdete TU

Redukčné kurzy:

- pre mužov BEST BODY

- pre ženy EASY BODY

 

MOZOLANI FIT BODY 2015 podporili:

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Generálny partner: Spirit gril&bar

Top partner: Tetras

Hlavný partner: Ekomedica

Hlavný mediálny partner: Slovak Sport TV

Hlavný web partner: Diva.sk

Hlavný print partner: sieť regionálnych novín MY

Partneri: ZOC Max, Posilka.tv, Profimas, UNCS, SUAR, Maďufa, Aloxxi, HK Slovan Duslo Šaľa

Mediálni partneri: TV Severka, fitnesstreneri.sk, regionálne portály zilina.sme.sk, orava.sme.sk, turiec.sme.sk, zvolen.sme.sk, nitra.sme.sk, trnava.sme.sk, prievidza.sme.sk, trencin.sme.sk

-ľch-