Magazín
Extrifitslovakia poradňa - radí Timea Trajteľová
dátum: 26.02.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Členka Extrifitslovakia tímu, bikiny fitneska Timea Trajteľová v rámci Extrifitslovakia poradne odpovedá na jednu zaujímavú otázku ohľadne doplnkov.

Otázka: Potrebovala by som dobre poradiť. Som dievča, mám 18 rokov, cvičím niekoľko mesiacov pravidelne 5-6 dní týždenne. Beriem proteín Micelar od Extrifitu a chcem si objednať CLA- Scitec Nutrition + k tomu Anabol 5 Black- Nutrex na podporu rastu a zachovanie svalstva. Mám 53 kíl, stravu mám samozrejme upravenú a snažím sa o dobré a kvalitné vyrysovanie tela. Hodilo by sa mi schudnúť maximálne 5 kíl k vyrysovaniu a zbaveniu sa zvyškového tuku. Chcem teda poradiť, či sú tieto produkty vhodné a či si môžem to CLA s Anabolom objednať a brať spoločne s proteínom.

Odpoveď: S doplnkami, ktoré si poslala nemám osobnú skúsenosť. Podľa toho, ako si opísala svoj cieľ by som ti odporúčala skúsiť spaľovač CARNI LIQUID 120000 MG od EXTRIFITU, ktorý je mojim obrovským pomocníkom v období pred súťažou. Okrem spaľovania tukov ako hlavného zdroju energie má aj výborný energetizačný účinok a tak dokážeš lepšie prekonať únavu a stagnáciu pri tréningu. K proteínu by som určite zaradila aj BCAA 1.800MG a GLUTA PURE 100 od EXTRIFITU. BCAA-čka sú vhodné pre všetkých športovcov, ktorí sa usilujú o maximálny nárast svalovej hmoty, či redukciu tuku. Pri tréningu chránia svalovú hmotu pred katabolizmom a jej "spálením" a po ňom urýchľujú regeneráciu a zrýchľujú nárast nového svalového tkaniva. Odporúčala by som dávkovanie: 2tbl. ráno na lačno, 3tbl. 30min. pred tréningom a po tréningu, 3tbl. pred spaním. Glutamín je neesenciálna kyselina bohato zastúpená v svalovom tkanive a pri tréningu jeho spotreba rapídne stúpa. Pomáha pri regenerácií a posilňuje imunitný systém.

 

AKO FUNGUJE EXTRIFITSLOVAKIA PORADŇA?

Nebojte sa položiť otázky, všetko, čo vás zaujíma, čo chcete vedieť, v čom potrebujete poradiť! Otázky ohľadne zdravého životného štýlu, tréningu, cvičenia, stravy, doplnkov výživy píšte a posielajte na mail: redaktor@mozolani.com. Akonáhle dostaneme od vás otázky, prepošleme ich tomu členovi Extrifit tímu alebo Extrifitslovakia tímu, ktorého sa pýtate o radu. Ak to budú otázky nie na konkrétneho adresáta, potom ich budeme posielať „extrifiťákom“ tak, aby sme nenechali „vychladnúť“ ani jedného z nich. Odpovede nájdete na www.mozolani.com.

EXTRIFITSLOVAKIA PODPORUJE TIMEU TRAJTEĽOVÚ

About Extrifit

Značka Extrifit ® bola zaregistrovaná v roku 2007. V roku 2010 sa firma transformovala na EXTRIFIT ®, sro Extrifit Sports Nutrition dnes patrí medzi najdynamickejšie výrobcov športovej a doplnkovej výživy v Českej republike a veľmi úspešne distribuuje svoje produkty do zahraničia. Výhradným dovozcom výrobkov EXTRIFIT ® na Slovensko sa tento rok stala naša spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach . Doplnky výživy zn EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness.

Všetky výrobky, nesúce značku EXTRIFIT ®, vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie. Firma EXTRIFIT ® uviedla na trh niekoľko unikátnych produktov, ako je napr enzymaticky hydrolyzovaný srvátkový proteín Hydro Instant, originálny bulharský terrestris s obsahom 90% saponínov - Bulgarian Tribu 90%, hydrolyzované srvátkové aminokyseliny Amino Hydro s obsahom 85% bielkovín, alebo jedinečné aminokyseliny Beef Amino Hydro 4000, vyrobené z hovädzieho hydrolyzovaného proteínu. Tieto aminokyseliny vynikajú extrémne vysokým obsahom bielkovín a unikátne sú minimálnym obsahom pojív. Špičkou v ponuke EXTRIFIT ® je tiež multivitamínový a multiminerálny produkt V52 Vita Complex Forte, obsahujúci 52 revitalizačných ingrediencií.

www.mozolani.com