Magazín
Chudnutie finalistov - 24. deň premeny
dátum: 26.02.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
V stredu 25. februára prežili finalisti projektu Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život (je súčasťou celoslovenskej súťaže v chudnutí MOZOLANI FIT BODY 2015) svoj 24. deň chudnutia.

JARMILA TABAČÁROVÁ (trénuje ju Tomáš Hafera)

Dnes je streda a nič také dôležité ma nečaká. Ráno práca a poobede tréning s trénerom. Veru sa teším, ako mi  tréner spočíta to včerajšie kardio. Veľmi som sa nemýlila, dostala som dnes do tela, ale tak to má byť, veď budeme za chvíľočku  v polovici súťaže, takže sa nesmie nechať nič na náhodu. Treba tvrdo ´makať´. Po tréningu ma čakalo ešte kardio 35 minút schody. Doma som si pripravila jedlo na zajtrajší deň a už len relax.

Trénersky tím

Finalisti Zmenárne počas pracovných dní trénujú (cca trikrát týždenne) s trénermi Mozolani Fitness. Jana Šmehylová s Martinom Chachulom, Jarmila Tabačárová s Tomášom Haferom, Frederika Schlachtová s Ľubošom Žitníkom a Marián Ďurana s Norbertom Zajacom i Andrejom Mozolánim. Počas víkendov (hlavne v sobotu) ich budú mať pod palcom slovenské reprezentantky v bikiny fitness Michaela Brutenič, Veronika Guľášová, Timea Trajteľová, ako aj Michal Kyselica.

POZOR: Rady, ako trénovať, cvičiť a stravovať sa nájdete TU

Redukčné kurzy:

- pre mužov BEST BODY

- pre ženy EASY BODY

 

MOZOLANI FIT BODY 2015 podporili:

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Generálny partner: Spirit gril&bar

Top partner: Tetras

Hlavný partner: Ekomedica

Hlavný mediálny partner: Slovak Sport TV

Hlavný web partner: Diva.sk

Hlavný print partner: sieť regionálnych novín MY

Partneri: ZOC Max, Posilka.tv, Profimas, UNCS, SUAR, Maďufa, Aloxxi, HK Slovan Duslo Šaľa

Mediálni partneri: TV Severka, fitnesstreneri.sk, regionálne portály zilina.sme.sk, orava.sme.sk, turiec.sme.sk, zvolen.sme.sk, nitra.sme.sk, trnava.sme.sk, prievidza.sme.sk, trencin.sme.sk

-ľch-