Magazín
Chudnutie finalistov - 23. deň premeny
dátum: 25.02.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
Utorok 24. februára bol pre finalistov projektu Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život (je súčasťou celoslovenskej súťaže v chudnutí MOZOLANI FIT BODY 2015) 23. dňom premeny z celkového počtu 70.

JANA ŠMEHYLOVÁ (trénuje ju Martin Chachula)

Pondelok mi začal tréning s trénerkou Katkou, ktorá so mnou precvičila nohy a ruky na strojoch. Bolo to super. Potom som išla domov si variť obed. O 15.00 h bola vo fitku ochutnávka štiav od firmy Ecomedica. Na chvíľku som sa tam zastavila a pomohla troška s promo akciou. Všetci si mohli vyskúšať tieto 100 % šťavičky.

Utorok som opäť navštívila firmu Profimas na masáž. Pani Katka mi spravila lymfodrenáž. Je to neskutočná úľava na nohy, za čo jej veľmi pekne ďakujem. Po masáži som išla na kardio tréning. Dala som si hodinku kardia - bežiaci pás. Na večeru som si dnes dala tuniaka so zeleninkou.

 

JARMILA TABAČÁROVÁ (trénuje ju Tomáš Hafera)

Dnes je utorok a mám dá sa povedať voľný deň. Ráno do práce a z práce rovno na kardio. Stretla som sa tam s Jankou a šliapanie na páse mám išlo ľahšie. Pri odchode z fitka mi volal tréner ako dlho som bola na kardiu. Povedala som, že  30 minút schody a 30 min pás. Riadne ma za to sfúkol, vraj som sa ulievala hm... Zamrzelo ma to a nabudúce dám určite viac.

 

FREDERIKA SCHLACHTOVÁ (trénuje ju Ľuboš Žitník)

A začal nám štvrtý týždeň. Beží to ako voda, a preto som musela pridať. Viac tréningov a viac ´makania´. Pondelok nebol ničím iný ako iné dni. Ráno škola a večer tréning. Teraz sa venujem iba sebe a nemyslím na nič iné, takže som sa dostala do jemného stereotypu, ktorý mi však zatiaľ vyhovuje. Dúfam, že má to rýchlo neprestane baviť.

Utorok bol trošku iný v tom, že som vymenila školu za auto. Mala som skúšky na vodičak, ktoré som zvládla a konečne mám o jedno bremeno menej. Do mojich záľub sa nedávno pridalo cvičenie a teraz už aj šoférovanie. Večer som mala ako ináč tréning, na ktorom som opäť začala pociťovať bolesť v stehne, ale pevne verím, že si to tá bolesť hneď rozmyslí, či sa zdrží alebo nie. Zajtra má čaká samostatné kardio a potom ďalšie 3 dni tvrdého tréningu.

 

Trénersky tím

Finalisti Zmenárne počas pracovných dní trénujú (cca trikrát týždenne) s trénermi Mozolani Fitness. Jana Šmehylová s Martinom Chachulom, Jarmila Tabačárová s Tomášom Haferom, Frederika Schlachtová s Ľubošom Žitníkom a Marián Ďurana s Norbertom Zajacom i Andrejom Mozolánim. Počas víkendov (hlavne v sobotu) ich budú mať pod palcom slovenské reprezentantky v bikiny fitness Michaela Brutenič, Veronika Guľášová, Timea Trajteľová, ako aj Michal Kyselica.

POZOR: Rady, ako trénovať, cvičiť a stravovať sa nájdete TU

Redukčné kurzy:

- pre mužov BEST BODY

- pre ženy EASY BODY

 

MOZOLANI FIT BODY 2015 podporili:

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Generálny partner: Spirit gril&bar

Top partner: Tetras

Hlavný partner: Ekomedica

Hlavný mediálny partner: Slovak Sport TV

Hlavný web partner: Diva.sk

Hlavný print partner: sieť regionálnych novín MY

Partneri: ZOC Max, Posilka.tv, Profimas, UNCS, SUAR, Maďufa, Aloxxi, HK Slovan Duslo Šaľa

Mediálni partneri: TV Severka, fitnesstreneri.sk, regionálne portály zilina.sme.sk, orava.sme.sk, turiec.sme.sk, zvolen.sme.sk, nitra.sme.sk, trnava.sme.sk, prievidza.sme.sk, trencin.sme.sk

-ľch-