Magazín
Preteky v Hnúšti budú bohatšie o kategóriu men's physique
dátum: 20.02.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
V sobotu 18. apríla uvidia diváci v Hnúšti SAKFST juniorské majstrovstvá Slovenska v kulturistike, klasickej kulturistike, fitness, bodyfitness, bikiny fitness, pohárovú súťaž v kulturistike masters a najnovšie aj preteky v kategórii men's physique open.

Túto informáciu nám potvrdil hlavný organizátor podujatia Dušan Ďubek. Pre physikov to bude druhá oficiálna súťaž na Slovensku, premiéru mali v októbri 2014 na Mozolani Fitness Cupe.

Juniori a juniorky budú na pódiu športovej haly v Hnúšti bojovať o miestenku na IFBB juniorské majstrovstvá Európy. Fanúšikom sa tak na týchto nominačných pretekoch predstavia aj svetové šampiónky Dominika Multáňová (fitness), Sabína Pleváková (bikiny fitness), vicemajsterka sveta Denisa Hargašová (bikiny fitness), ako aj vychádzajúca hviezda Dávid Oravec (kulturistika). Pretekári vo physique i v kategórii kulturistika masters sa určite tiež nebudú chcieť nechať zahanbiť, a tak sa toto podujatie s atraktívnym sprievodným programom oplatí vidieť na vlastné oči.

Článok pod názvom: Ďubek má kulturistiku v srdci, 'juniorka' v Hnúšti bude opäť na úrovni - nájdete TU

Autor: Ľubomír Chochula