Magazín
EXTRIFITSLOVAKIA vás odmení za výsledok v roku 2015
dátum: 20.02.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Tento rok firma EXTRIFITSLOVAKIA odmení najlepších pretekárov v dorasteckých a juniorských kategóriách.EXTRIFITSLOVAKIA začína s revolučným a spravodlivý konceptom sponzoringu nových nádejí slovenskej kulturistiky.

Tento systém sa týka všetkých pretekárov a pretekárok v dorasteneckom a juniorskom veku! Teraz stačí uspieť na súťaži a automaticky sa stávaš sponzorovaným športovcom! A nielen to! Automaticky ti zaručujeme mediálne zviditeľnenie vo forme rozhovorov a fotení pre EXTRIFITSLOVAKIA.

 

O čo teda ide?

Doplnky výživy sú neoddeliteľnou súčasťou prípravy na súťaž každého pretekára, o tom nie je pochýb. Rovnako nie je pochýb o tom, že to je v dnešnej neistej ekonomickej dobe pre mnoho mladých pretekárov zásah do rozpočtu vlastných, či ich rodičov. EXTRIFITSLOVAKIA vám vráti vaše vložené prostriedky do posledného eura vo forme doplnkov výživy, bez ktorých sa aj tak nezaobídete, ak to myslíte s kulturistikou vážne !

 

Ako je to možné? Teraz zbystrite maximálne svoju pozornosť, pretože toto vám nikdy nikto v SR neponúkne!

Víťazi a víťazky majstrovstiev Slovenskej republiky v kulturistike, klasickej kulturistike, bodyfitness a naturálnej kulturistike, vo vekových kategóriách ml. dorastu, st. dorastu a juniorov, vr. jednotlivých váhových a výškových kategórií, dostanú späť 100% sumu vo forme doplnkov výživy značky Extrifit, ktorú vložili do svojej suplementácie v dobe od 12. februára 2015 až do dňa konania súťaže. Ostatní medailisti a medailistky (2. a 3. miesto) z majstrovstiev Slovenskej republiky v kulturistike, klasickej kulturistike, bodyfitness a naturálnej kulturistike vo vekových kategóriách ml. dorastu, st. dorastu a juniorov, vrátane jednotlivých váhových a výškových kategórií, dostanú späť vo forme doplnkov výživy značky Extrifit 50% zo sumy, ktorú vložili do svojej suplementácia v dobe od 12. februára 2015 až do dňa konania súťaže. Všetci medailisti a medailistky (1. - 3. miesto) z majstrovstiev Slovenska v kulturistike, klasickej kulturistike , bodyfitness a naturálnej kulturistike vo vekových kategóriách ml. dorastu, st. dorastu a juniorov, vrátane jednotlivých váhových a výškových kategórií , dostanú späť vo forme doplnkov výživy značky Extrifit 50% až 100 % zo sumy, ktorú vložili do svojej suplementácia v dobe od 12. februára 2015 až do dňa konania súťaže

 

Aké sú podmienky?

1. Značka Extrifit je hrdá na svoju kvalitu, a preto si chce byť istá, že tieto výsledky dosiahnete len pomocou ich výrobkov. K tomuto overeniu bude používať faktúry, iba z e-shopu www.extrifitslovakia.sk, ktoré budú vyhotovené na meno súťažiaceho, ktorý bude následne uplatňovať svoj nárok na sponzorskú odmenu. Na týchto dokladoch budú výlučne výrobky značky Extrifit. V opačnom prípade váš nárok na sponzorskú odmenu zaniká.

2. Nárok na získanie doplnkov výživy v hodnote 100% alebo 50% z čiastky investovanej do suplementácia vzniká len pre pretekárov, ktorí rešpektujú všetky pravidlá SAKFST, SANK a Antidopingového výboru Slovenskej republiky. V prípade ich porušenia nárok na získanie športovej výživy zaniká (a to aj spätne), rovnako tak zaniká v prípade pokusu o zneužitie celej ponuky v rozpore s dobrými mravmi a pravidlami fair play. Limit športovej výživy na jedného pretekára je obmedzený čiastkou 700 EUR.

 

Kedy môžem uplatniť svoj nárok na sponzorskú odmenu?

Pozor! Jednotlivé percentá sa nesčítavajú, ale ohodnotený bude ten najlepší výsledok. Faktúry naopak áno. Vieme, že si doplnky kupujete priebežne, takže ak si objednáte raz vo februári, potom dvakrát v marci a poslednýkrát napríklad 14 dní pred súťažou, tak všetky tieto uskutočnené objednávky sčítame a budeme vychádzať z konečnej sumy. Samozrejme že nákupy a teda aj faktúry musia byť len z eshopu www.extrifitslovakia.sk.

 

Príklad:

Budem druhý na jednej súťaži, ale za týždeň dosiahnem lepšiu formu a vyhrám inú. Budem preto uplatňovať nárok za víťazstvo. Teda 100%. A naopak. Budete druhý na prvej, avšak na druhej sa nevojdete do finále. Nevešajte hlavu, odmena vás čaká za to druhé miesto. V oboch prípadoch je vhodné počkať na koniec jarnej sezóny a až potom sa prihlásiť o svoju zaslúženú odmenu. A nakoniec je tu tretí variant, keď budete na oboch súťažiach zhodne druhý, tak vám vzniká nárok na tovar v hodnote 50% vašich faktúr.

 

Je tu pre vás ďalšiu skvelá správa!

Môžete si vybrať ľubovoľný tovar v danej hodnote. To znamená, že po sezóne budete chcieť pribrať a vyberiete si gainery, alebo Creatine, je to na vás. Alebo počkáte na budúcu sezónu a budete si chcieť vašu odmenu vybrať až v decembri, pričom si týmto spôsobom zaistíte doplnky na nadchádzajúcu sezónu. To už je úplne na vás, pričom vás nechceme poškodiť tým, že by sme nejako umelo navýšili cenu, ale budeme počítať tú, ktorá je práve aktuálna na e-shope, z ktorého pochádza váš tovar.

 

Kde môžem uplatniť svoj nárok na sponzorskú odmenu?

Oskenovanú faktúru,vystavenú na meno súťažiaceho spoločne s kontaktnými údajmi, pošlite na emailovú adresu objednávky@extrifitslovakia.sk a počkajte si na vyrozumenie. Zároveň nás na tomto emaile môžete kontaktovať v prípade nejakých nejasností. Komunikovať môžeme aj na našom facebookovom profile. Odmena sa bude vydávať len na vopred dohodnutých miestach. Termín bude určený v dostatočnom predstihu pred odovzdaním.

EXTRIFITSLOVAKIA chce týmto spôsobom podporiť mladé nádeje, chce rozšíriť kulturistickú základňu a chce nájsť nové, perspektívne tváre pre svoj elitný súťažný EXTRIFITSLOVAKIA TEAM.

Za celý EXTRIFITSLOVAKIA vám prajeme veľa šťastia v nadchádzajúcej sezóne.

About Extrifit

Značka Extrifit ® bola zaregistrovaná v roku 2007. V roku 2010 sa firma transformovala na EXTRIFIT ®, sro Extrifit Sports Nutrition dnes patrí medzi najdynamickejšie výrobcov športovej a doplnkovej výživy v Českej republike a veľmi úspešne distribuuje svoje produkty do zahraničia. Výhradným dovozcom výrobkov EXTRIFIT ® na Slovensko sa tento rok stala naša spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach . Doplnky výživy zn EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness.

Všetky výrobky, nesúce značku EXTRIFIT ®, vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie. Firma EXTRIFIT ® uviedla na trh niekoľko unikátnych produktov, ako je napr enzymaticky hydrolyzovaný srvátkový proteín Hydro Instant, originálny bulharský terrestris s obsahom 90% saponínov - Bulgarian Tribu 90%, hydrolyzované srvátkové aminokyseliny Amino Hydro s obsahom 85% bielkovín, alebo jedinečné aminokyseliny Beef Amino Hydro 4000, vyrobené z hovädzieho hydrolyzovaného proteínu. Tieto aminokyseliny vynikajú extrémne vysokým obsahom bielkovín a unikátne sú minimálnym obsahom pojív. Špičkou v ponuke EXTRIFIT ® je tiež multivitamínový a multiminerálny produkt V52 Vita Complex Forte, obsahujúci 52 revitalizačných ingrediencií.

www.extrifitslovakia.sk