Magazín
Chudnutie finalistov – 17 . deň premeny
dátum: 19.02.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
Finalisti projektu Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život (je súčasťou celoslovenskej súťaže v chudnutí MOZOLANI FIT BODY 2015) bojujú, niekedy síce majú toho dosť, ale veľká motivácia ich ženie dopredu. Čo zažili v stredu 18. 2.?

 

JARMILA TABAČÁROVÁ

 

Ani nestíham vnímať, ako tie dni letia. V stredu som konečne vstala s dobrou náladou, hneď ide všetko ľahšie. Na tréning som sa tešila, hoci deň predtým som si myslela, že sa tam už nevrátim. Som rada, že to už mám za sebou a hádam už takúto krízu mať nebudem. Na tréningu sme precvičili zase celé telo, bol trošku miernejší ako naposledy, ale aj tak som mala dosť a pri predstave že budem ešte do 22.00 h v práci som bola KO. Ale zvládla som to a idem ďalej.

 

FREDERIKA SCHLACHTOVÁ

Streda u mňa patrila posteli. Chcem naplno využívať voľný čas na liečbu, aby na mňa neprišlo niečo silnejšie. Teraz je obdobie, keď ma nemôže zlomiť choroba, takže aj bolesť hlavy či bolesť hrdla rýchlo dávam dokopy. Poobede som si dala ešte 45 minútové kardio a deň sa mi pomaličky končil. Štvrtok má čaká tréning, na ktorý musím nabrať veľa energie, ktorej je teraz málo.

 

JANA ŠMEHYLOVÁ

Dnes mi začal deň ako každý. Ráno som si dala raňajky a potom som išla do fitka na tréning. Viróza už pomaly odchádza z môjho tela, čo som veľmi šťastná, lebo teraz budem môcť viac zamakať Na obed som si pripravila rybu so zeleninkou. Boli sme so synčekom na prechádzke, lebo bolo nádherne. Vo štvrtok ma čaká tréning s mojím trénerom Martinom. Teším sa.

 

Trénersky tím

Finalisti Zmenárne počas pracovných dní trénujú (cca trikrát týždenne) s trénermi Mozolani Fitness. Jana Šmehylová s Martinom Chachulom, Jarmila Tabačárová s Tomášom Haferom, Frederika Schlachtová s Ľubošom Žitníkom a Marián Ďurana s Norbertom Zajacom i Andrejom Mozolánim. Počas víkendov (hlavne v sobotu) ich budú mať pod palcom slovenské reprezentantky v bikiny fitness Michaela Brutenič, Veronika Guľášová, Timea Trajteľová, ako aj Michal Kyselica.

POZOR: Rady, ako trénovať, cvičiť a stravovať sa nájdete už čoskoro TU

Redukčné kurzy:

- pre mužov BEST BODY

- pre ženy EASY BODY

 

MOZOLANI FIT BODY 2015 podporili:

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Generálny partner: Spirit gril&bar

Top partner: Tetras

Hlavný partner: Ekomedica

Hlavný mediálny partner: Slovak Sport TV

Hlavný web partner: Diva.sk

Hlavný print partner: sieť regionálnych novín MY

Partneri: ZOC Max, Posilka.tv, Profimas, UNCS, SUAR, Maďufa, Aloxxi, HK Slovan Duslo Šaľa

Mediálni partneri: TV Severka, fitnesstreneri.sk, regionálne portály zilina.sme.sk, orava.sme.sk, turiec.sme.sk, zvolen.sme.sk, nitra.sme.sk, trnava.sme.sk, prievidza.sme.sk, trencin.sme.sk

-ľch-