Magazín
EXTRIFITSLOVAKIA pomáha – výživové doplnky pre Bibu
dátum: 18.02.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
V utorok 17. februára odovzdal Norbert Zajac, člen Extrifitslovakia tímu, svojej klientke Bibe Vavákovej produkty značky Extrifit od distribútornej spoločnosti, ktorá má výhradné zastúpenie tejto značky pre Slovensko.

Bibiána Vaváková sa narodila s rázštepom chrbta. Kvôli tomuto postihnutiu nemôže chodiť a je odkázaná na invalidný vozík. Napriek tomu sa snaží žiť aktívne, dokonca pravidelne navštevuje Mozolani Fitness ZOC Max Žilina.

Po prvý raz ju Extrifitslovakia potešil v septembri 2014, keď dostala čistý proteín, šejker a tričko. Odvtedy Biba schudla už 25 kg a za to si naozaj zaslúži nielen uznanie, ale aj nejaký prezent. Včera Noro Zajac odovzdal Bibe v mene Extrifitslovakie tieto tri doplnky výživy: Synefrine, L-Carnitine a Gela.

Synefrine je na spaľovanie tukov, L-cartine napomáha k spaľovaniu tukou a želatina je pre ňu tiež vhodná, keďže by mala absolvovať operáciu a potrebuje si posilniť kĺby. „Veľmi pekne ďakujem Norovi a spoločnosti Extrifitslovakia za toto milé prekvapenie. Verím, že mi to pomôže ďalej napredovať,“ poznamenala Bibiána Vaváková.

Biba momentálne váži 75 kg a na to, aby spĺňala operačný limit potrebuje dať dolu ešte zopár kilogramov. Ona má extrémne narušené bedrové kĺby, ktoré by neuniesli súčasnú hmotnosť. Ak lekári odvedú stopercentnú prácu, je tu možnosť, že sa raz postaví na vlastné nohy, na ktorých nikdy predtým nestála. Potrebuje svoju hmotnosť zredukovať na cca 65 kg, aby jej lekári po korekcii bedrových kĺbov vedeli zaručiť to, že keď sa Biba postaví na nohy, tak bedrové kĺby udržia tu hmotnosť. Lekári by jej narovnali jednu končatinu, resp. to vykrivenie, ktoré je spôsobené rázštepom chrbtice, a druhú končatinu by jej museli asi amputovať a nasadili by jej tam protézu. Ale potom by už nebola odkázaná na vozíček, už by mohla prejsť za pomoci klasických alebo francúzskych barlí.

Autor: Ľubomír Chochula

 

EXTRIFITSLOVAKIA PODPORUJE NORBERTA ZAJACA

About Extrifit

Značka Extrifit ® bola zaregistrovaná v roku 2007. V roku 2010 sa firma transformovala na EXTRIFIT ®, sro Extrifit Sports Nutrition dnes patrí medzi najdynamickejšie výrobcov športovej a doplnkovej výživy v Českej republike a veľmi úspešne distribuuje svoje produkty do zahraničia. Výhradným dovozcom výrobkov EXTRIFIT ® na Slovensko sa tento rok stala naša spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach . Doplnky výživy zn EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness.

Všetky výrobky, nesúce značku EXTRIFIT ®, vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie. Firma EXTRIFIT ® uviedla na trh niekoľko unikátnych produktov, ako je napr enzymaticky hydrolyzovaný srvátkový proteín Hydro Instant, originálny bulharský terrestris s obsahom 90% saponínov - Bulgarian Tribu 90%, hydrolyzované srvátkové aminokyseliny Amino Hydro s obsahom 85% bielkovín, alebo jedinečné aminokyseliny Beef Amino Hydro 4000, vyrobené z hovädzieho hydrolyzovaného proteínu. Tieto aminokyseliny vynikajú extrémne vysokým obsahom bielkovín a unikátne sú minimálnym obsahom pojív. Špičkou v ponuke EXTRIFIT ® je tiež multivitamínový a multiminerálny produkt V52 Vita Complex Forte, obsahujúci 52 revitalizačných ingrediencií.

www.mozolani.com