Magazín
Chudnutie finalistov – 16 . deň premeny
dátum: 18.02.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
V utorok 17. februára mali finalisti projektu Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život (je súčasťou celoslovenskej súťaže v chudnutí MOZOLANI FIT BODY 2015) svoj 16. deň premeny.

JARMILA TABAČÁROVÁ

Ďalší deň premeny za nami. V utorok som vstala zasa nejaká podráždená. Neviem prečo, lebo na jedlo som si už celkom zvykla a aj mi chutí. Len som stále podráždená. Neviem, či to mám z toho, že je toho naozaj na mňa veľa. Zmenáreň, práca, domácnosť... ale snažím sa a bojujem ďalej. V utorok som nemala tréning, išla som len na kardio. Najskôr 20 minút schody a potom 40 minút bežiaci pás. Veľmi ma potešilo, že tréner Tomáško prišiel za mnou, aj keď sme nemali spolu tréning. Videl na mne, že nie som celkom v poriadku, ale povzbudil ma a dodal mi energiu do ďalšieho cvičenia. V práci som veľmi premýšľala nad jeho slovami, a preto idem ďalej bojovať.

 

JANA ŠMEHYLOVÁ

Utorkový deň sa začal tak, že ráno som si dala raňajky a potom som celý deň preležala. Cítila som stále pocit slabosti a bolesť v hrdle. Čiže paralén a teplý čajík. Ešteže mám takú zlatú maminku a synčeka. Starali sa o mňa.

 

MARIÁN ĎURANA

V utorok ráno som sa nemohol postaviť na nohy po včerajšom tréningu a tak som ranné cvičenie vynechal. Na obed pred cvičením ma Noro zvozil a prezradil mi, že som padavka a že sa mam prestať ľutovať, že cvičiť kardio je forma regenerácie, tak nabudúce treba vstať a ísť 'makať'. Noro ma zvozil ako malého chlapca. Tréning bol ako vždy vyčerpávajúci a tak to má byť. Keďže som sa ráno ulial, tak ma po tréningu čakalo hodinové kardio. Rýchla chôdza do kopca. Po tréningu som si dal pre istotu studenú sprchu a na nohy úplne ľadovú. Asi hodinu po tréningu som sa cítil vyčerpaný, ale potom sa začal dostávať energiu a cítil som sa naozaj veľmi dobre. Svalovica z pondelka pretrváva a ku tomu ešte aj tá dnešná, ale energiu mám a je mi konečne po šestnástich dňoch dobre. V utorok som robil dva rozhovory, je to v rámci medializácie tejto súťaže v chudnutí. Prvý s Jurajom do tretej časti 12-dielneho televízneho seriálu, ktorého premiéra bude v sobotu večer 21. 2., a druhý s redaktorom Mozolani magazínu.

 

FREDERIKA SCHLACHTOVÁ

Až utorok som si poriadne uvedomila, že už beží tretí týždeň našej veľkej premeny. Keďže mi v škole rôzne predmety odpadli, mala som viac času na oddych, keďže niečo na mňa lezie a musím sa tomu ubrániť. Večer som mala tréning, na ktorom som zistila, že zvládam čoraz viac a z toho som mala veľkú radosť. Tá však rýchlo skončilo, keďže som si uvedomila že to nestačí a musím ešte viac zabrať.

 

Trénersky tím

Finalisti Zmenárne počas pracovných dní trénujú (cca trikrát týždenne) s trénermi Mozolani Fitness. Jana Šmehylová s Martinom Chachulom, Jarmila Tabačárová s Tomášom Haferom, Frederika Schlachtová s Ľubošom Žitníkom a Marián Ďurana s Norbertom Zajacom i Andrejom Mozolánim. Počas víkendov (hlavne v sobotu) ich budú mať pod palcom slovenské reprezentantky v bikiny fitness Michaela Brutenič, Veronika Guľášová, Timea Trajteľová, ako aj Michal Kyselica.

POZOR: Rady, ako trénovať, cvičiť a stravovať sa nájdete už čoskoro TU

Redukčné kurzy:

- pre mužov BEST BODY

- pre ženy EASY BODY

 

MOZOLANI FIT BODY 2015 podporili:

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Generálny partner: Spirit gril&bar

Top partner: Tetras

Hlavný partner: Ekomedica

Hlavný mediálny partner: Slovak Sport TV

Hlavný web partner: Diva.sk

Hlavný print partner: sieť regionálnych novín MY

Partneri: ZOC Max, Posilka.tv, Profimas, UNCS, SUAR, Maďufa, Aloxxi, HK Slovan Duslo Šaľa

Mediálni partneri: TV Severka, fitnesstreneri.sk, regionálne portály zilina.sme.sk, orava.sme.sk, turiec.sme.sk, zvolen.sme.sk, nitra.sme.sk, trnava.sme.sk, prievidza.sme.sk, trencin.sme.sk

 

-ľch-