Magazín
Chudnutie finalistov – 15 . deň premeny
dátum: 17.02.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
V pondelok 16. februára začali finalisti projektu Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život (je súčasťou celoslovenskej súťaže v chudnutí MOZOLANI FIT BODY 2015) svoj tretí týždeň chudnutia.

JANA ŠMEHYLOVÁ

Pondelok ráno som mala tréning s mojím trénerom. Keďže na mňa prišla nejaká viróza, tak cvičenie bolo z mojej strany slabé. Môj tréner Martin Chachula mi po tréningu, takom slabšom povedal, aby som to riadne do stredy vyležala, keďže v stredu máme tréning. Dnes celý deň ležím. Verím, že do stredy budem ako rybička a podám lepší výkon.

 

JARMILA TABAČÁROVÁ

Dnešný deň bol po dni oddychu. Tento týždeň mám poobedné, takže tréningy mám o 11.00 h. Na tréning som išla úplne oddýchnutá, veľmi som sa tešila na trénera a na to, čo si pre mňa dnes pripravil. Najskôr som sa zohriala na bežiacom páse /20 min/ a potom to začalo. Precvičili sme úplne celé telo, dostala som dnes naozaj do tela, ale aj pochvalu od Tomáška, že sa stále zlepšujem. Nezabudol dodať, že musíme makať, aby som dosiahla svoj cieľ. Po tréningu som bola tak zničená, že som dala len 15 minút schody a musela som bežať do práce.

 

MARIÁN ĎURANA

Pondelok: Ráno som sa cítil veľmi dobré. Kardio tréning bol hodina chôdze a 10 min na schodoch, čo ma úplne odrovnalo. Ale to som aj chcel. Na jedlo som si celkom zvykol. Tréning na obed bol už o niečom inom. Cviky boli zamerané na menej opakovaní a ťažšie váhy. Dnes to bolo kruté, takú svalovicu som už dávno nemal. Spotil som sa ako vždy až do nitky. Čo tréning to makačka, ale cítim, že sa to zlepšuje a váha ide dole.

 

FREDERIKA SCHLACHTOVÁ

Pondelok začal ďalší týždeň plný trápenia. Keďže som si musela zmeniť čas tréningov kvôli škole, tak som mala pondelok voľný. Od rána do večera v škole s naporciovaným jedlom v kabelke. Večer som stihla ísť aj na kardio, čo som bola veľmi rada. V pondelok mi prišli výživové doplnky ako karnitín a proteín, čo mi dúfam pomôže aspoň trošku v premene.

 

Trénersky tím

Finalisti Zmenárne počas pracovných dní trénujú (cca trikrát týždenne) s trénermi Mozolani Fitness. Jana Šmehylová s Martinom Chachulom, Jarmila Tabačárová s Tomášom Haferom, Frederika Schlachtová s Ľubošom Žitníkom a Marián Ďurana s Norbertom Zajacom i Andrejom Mozolánim. Počas víkendov (hlavne v sobotu) ich budú mať pod palcom slovenské reprezentantky v bikiny fitness Michaela Brutenič, Veronika Guľášová, Timea Trajteľová, ako aj Michal Kyselica.

POZOR: Rady, ako trénovať, cvičiť a stravovať sa nájdete už čoskoro TU

Redukčné kurzy:

- pre mužov BEST BODY

- pre ženy EASY BODY

 

MOZOLANI FIT BODY 2015 podporili:

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Generálny partner: Spirit gril&bar

Top partner: Tetras

Hlavný partner: Ekomedica

Hlavný mediálny partner: Slovak Sport TV

Hlavný web partner: Diva.sk

Hlavný print partner: sieť regionálnych novín MY

Partneri: ZOC Max, Posilka.tv, Profimas, UNCS, SUAR, Maďufa, Aloxxi, HK Slovan Duslo Šaľa

Mediálni partneri: TV Severka, fitnesstreneri.sk, regionálne portály zilina.sme.sk, orava.sme.sk, turiec.sme.sk, zvolen.sme.sk, nitra.sme.sk, trnava.sme.sk, prievidza.sme.sk, trencin.sme.sk

 

-ľch-