Magazín
Chudnutie finalistov – 13. a 14 . deň premeny
dátum: 16.02.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
Čo robili finalisti projektu Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život (je súčasťou celoslovenskej súťaže v chudnutí MOZOLANI FIT BODY 2015) počas uplynulého víkendu?

MARIÁN ĎURANA

Dvanásty deň. Dnes som ráno necvičil, a tak som si trocha oddýchol. Strava, ktorú mi zmenil tréner, je bez sacharidov a je to poznať. Na obed sme trénovali a bola to makačka. Hlavu som mal ako na kolotoči. Bol som vyčerpaný a znechutený. Toto sú pocity, ktoré sú moc negatívne, ale treba ísť ďalej za svojím cieľom. Večera bola perfektná, pochutil som si. Tak, ako sa striedajú nechuť s chuťou, tak teraz bola na rade mňamka, ktorá je ako náplasť po tej drine. Stále treba mať na pamäti, že to robím len pre seba!!! A tak idem ďalej za svojím cieľom.

Chuťovka Mariána Ďuranu...

V sobotu sme mali tréning s fitneskou Veronikou Gulášovou a Martinom Kyselicom. Ja a Jarka sme cvičili s Veronikou. Vytiahla na nás veľmi zaujímavé cviky. Zo začiatku to vyzeralo v pohodičke, ale postupne sa pritvrdilo. Bolo to super zacvičiť si pod jej ohľadom a tak tiež načerpať nové skúsenosti ohľade nových cvikov. Na druhý deň som mal svolovicu, čo som vôbec nečakal. V nedeľu ako tradične bol oddych. Len ráno som si bol zahrať futbal a potom už len relax.

 

JARMILA TABAČÁROVÁ

13-14 deň premeny. V sobotu sme mali spoločný tréning. Veľmi som sa naň tešila ,je to také oživenie nášho každodenného cvičenia. O 10.00 h sa schádzame do fitka, kde nás už čaká naša zlatá Jaruška s Veronikou Guľášovou a Michalom Kyselicom. Mňa a Maja dostala na starosť Veronika. Cvičenie s Veronikou bolo úplne iné ako doterajšie moje tréningy. Ukázala nám inú techniku cvičenia na fit loptách. Keďže som cvičila s Majom, mala so čo robiť, aby som mu stíhala, hoci mal omnoho väčšie závažie ako ja. No, čo už, chlap je chlap, ale bol veľmi zlatý a povzbudzoval ma. Po skončení tréningu som išla relaxovať na masáž, ktorú som si do sýtosti vychutnala. Po masáži späť do fitka na live prenos, kde sme sa všetci stretli a zhodli sme sa na tom, že sme nejako vyčerpaní a podráždení. A ja až natoľko, že so vyletela na jednu milú a láskavú osôbku, ktorá vôbec nemohla za moju nervozitu. Preto sa jej chcem aj touto cestou ospravedlniť: „Jarka prosím ťa, prepáč mi, veľmi ma to mrzí“. 14 deň premeny je nedeľa. Dnes mám oddych. Takže do fitka nejdem. Len neviem, či môžem oddychom nazvať aj varenie nedeľného obeda. A keďže cez týždeň sa venujem prevažne sama sebe, nie rodine a domácim prácam, musím to všetko dohnať v nedeľu. Tak taký som ja mala dnes oddych?

 

JANA ŠMEHYLOVÁ

V sobotu sme začali spoločným tréningom spolu s finalistami. Ja s Frederikou som trénovala s Michalom Kyselicom. Tréning bol dosť náročný, no zvládli sme ho, i keď ja som sa troška slabo cítila. Večer to bolo ešte horšie, no tešilo ma to, že v nedeľu ma čakala masáž vo firme Profimas, kde ma pani Katka vymasírovala, teda hlavne nohy. Spravila mi lymfodrenáž. Bolo to super. Odchádzala som odtiaľ, ako keby som lietala. Nohy boli odľachčené. Katka má zlaté ručičky!

 

FREDERIKA SCHLACHTOVÁ

Druhý víkend za nami. V sobotu sme mali spoločný tréning spolu s Michalom Kyselicom a Veronikou Guľášovou. Bolo to super cvičenie aj napriek veľkej únave nás všetkých. Myslím, že všetci sme si to užili naplno a s radosťou zacvičili. Ku večeru sme sa opäť stretli v Mozolani Fitness kvôli live prenosu našej Zmenárne. V nedeľu som si doprala oddychový a relaxačný deň. Išla som sa prejsť do mesta, kde som sa zastavila na masáž vo firme Profimas. Nič mi nepadlo lepšie ako takýto oddych na konci náročného týždňa. Trošku som aj nabrala nové sily do ďalšieho týždňa plnom cvičení a školy. A začína nám tretí týždeň.

 

Trénersky tím

Finalisti Zmenárne počas pracovných dní trénujú (cca trikrát týždenne) s trénermi Mozolani Fitness. Jana Šmehylová s Martinom Chachulom, Jarmila Tabačárová s Tomášom Haferom, Frederika Schlachtová s Ľubošom Žitníkom a Marián Ďurana s Norbertom Zajacom i Andrejom Mozolánim. Počas víkendov (hlavne v sobotu) ich budú mať pod palcom slovenské reprezentantky v bikiny fitness Michaela Brutenič, Veronika Guľášová, Timea Trajteľová, ako aj Michal Kyselica.

POZOR: Rady, ako trénovať, cvičiť a stravovať sa nájdete už čoskoro TU

Redukčné kurzy:

- pre mužov BEST BODY

- pre ženy EASY BODY

 

MOZOLANI FIT BODY 2015 podporili:

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Generálny partner: Spirit gril&bar

Top partner: Tetras

Hlavný partner: Ekomedica

Hlavný mediálny partner: Slovak Sport TV

Hlavný web partner: Diva.sk

Hlavný print partner: sieť regionálnych novín MY

Partneri: ZOC Max, Posilka.tv, Profimas, UNCS, SUAR, Maďufa, Aloxxi, HK Slovan Duslo Šaľa

Mediálni partneri: TV Severka, fitnesstreneri.sk, regionálne portály zilina.sme.sk, orava.sme.sk, turiec.sme.sk, zvolen.sme.sk, nitra.sme.sk, trnava.sme.sk, prievidza.sme.sk, trencin.sme.sk

 

-ľch-