Magazín
Chudnutie finalistov – 10. deň premeny
dátum: 12.02.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
Finalisti projektu Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život (je súčasťou celoslovenskej súťaže v chudnutí MOZOLANI FIT BODY 2015) ukončili v stredu 11. 2. 10-dňovú detoxikačnú kúru. Ešte budú chudnúť 60 dní.

 

JANA ŠMEHYLOVÁ

V stredu sa mi skončil detox, ktorý trval 10 dní. Ráno som začala ako zvyčajne šťavami na lačno od firmy Ekomedica, potom raňajky....Na obed sme si mohli dnes dať rybu so zeleninou...a potom som išla na kardio do posilovne spoločne s finalistkou Frederikou. Bolo super. Rýchlejšie nám to ubehlo. Dostala som aj nový jedálniček, ktorý mi vypracoval môj tréner Martin Chachula. Je suprový, lebo už je iný ako detoxový. Stravu tam mám viac obohatenú ako doteraz.

FREDERIKA SCHLACHTOVÁ

Posledný deň detoxu je za nami. Od rána som mala dobrú náladu, tak som išla na tréning s úsmevom a dokonca som s úsmevom aj odchádzala. Poobede som si dopriala hodinové kardio spolu so súťažiacou Jankou. Keďže sme si obe zaobstarali pás na brucho, tak sme sa poriadne vypotili. Detox sme ukončili rybou so zeleninou a cottage syrom s ryžovými chlebíčkami.

 

MARIÁN ĎURANA

Desiaty deň. Tak a uz je ten detox za nami, prešlo to rýchlo s malimi komplikáciami, ale celkom dobre. Ráno kardio a na obed konečne výborný obed. Losos so zeleninou - bolo to výborne. Trening som v stredu znášal lepšie, aj keď to bola drina ako vždy. Po každom tréningu som dopotený, že žmýkam tričko, ale vďaka tomu ručička váhy klesá dole. Zatiaľ som veľmi spokojný, ako to ide. S Norom a Andrejom (mojimi trénermi) sme prebrali ďalší tréningový plán. Zase sa mám načo "tešiť". Noro sa pripravuje na súťažnú sezónu 2015, tak skúsime potrenovať spolu. Je to pre mňa veľká výzva, lebo Noro profik a pri cvičení mi dáva velmi zabrať, tak mam aj obavy. Nezabudnite, že bez driny to nejde.

 

Trénersky tím

Finalisti Zmenárne počas pracovných dní trénujú (cca trikrát týždenne) s trénermi Mozolani Fitness. Jana Šmehylová s Martinom Chachulom, Jarmila Tabačárová s Tomášom Haferom, Frederika Schlachtová s Ľubošom Žitníkom a Marián Ďurana s Norbertom Zajacom i Andrejom Mozolánim. Počas víkendov (hlavne v sobotu) ich budú mať pod palcom slovenské reprezentantky v bikiny fitness Michaela Brutenič, Veronika Guľášová, Timea Trajteľová, ako aj Michal Kyselica.

POZOR: Rady, ako trénovať, cvičiť a stravovať sa nájdete už čoskoro TU

Redukčné kurzy:

- pre mužov BEST BODY

- pre ženy EASY BODY

 

MOZOLANI FIT BODY 2015 podporili:

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Generálny partner: Spirit gril&bar

Top partner: Tetras

Hlavný partner: Ekomedica

Hlavný mediálny partner: Slovak Sport TV

Hlavný web partner: Diva.sk

Hlavný print partner: sieť regionálnych novín MY

Partneri: ZOC Max, Posilka.tv, Profimas, UNCS, SUAR, Maďufa, Aloxxi, HK Slovan Duslo Šaľa

Mediálni partneri: TV Severka, fitnesstreneri.sk, regionálne portály zilina.sme.sk, orava.sme.sk, turiec.sme.sk, zvolen.sme.sk, nitra.sme.sk, trnava.sme.sk, prievidza.sme.sk, trencin.sme.sk

 

-ľch-