Magazín
Chudnutie finalistov – 9. deň premeny
dátum: 11.02.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
Utorok 10. februára bol deviatym dňom premeny finalistov projektu Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život (je súčasťou celoslovenskej súťaže v chudnutí MOZOLANI FIT BODY 2015).

MARIÁN ĎURANA

Deviaty deň. Od rána som sa cítil výborne. Ráno som mal kardio s odhrňáčom v ruke asi tak hodinku. Potom som si dal šťavy od firmy Ecomedica, ktoré sa už stali súčasťou každého dňa. Ráno si dávam Aloe so žihľavou a pred olovrantom Goji s Acaiom. V utorok o 11. h som mal tréning s Norom. Super, konečne som ako-tak vládal, ale čo sa mi najviac páči je to, že Noro na každý deň prípravy dá novú kombináciu cvikov. Tréning nie je nudný, ale veľmi zaujímavý. Po tréningu tradične nasledovalo kardio (55 minút). Som veľmi rád, že som sa rozhodol zaregistrovať do tejto súťaže. Je tu veľa odborníkov a priateľských ľudí. Od trénera, personál až po vedenie.
 

JANA ŠMEHYLOVÁ

V utorok bol 9. deň detoxu. Som veľmi rada, ešte jeden deň vydržať a troška sa nám zmení strava. Ráno som začala tréningom s Martinom Chachulom, po tréningu som si dala ešte kardio. Keďže mám veľa práce s pečením, deň prešiel rýchlo a ku večeru som ešte raz išla na kardio tréning. Domov som prišla zničená, ale cítim sa fajn, čiže sprcha, šup do postele a zajtra pekný dník.

 

FREDERIKA SCHLACHTOVÁ

Druhý deň v druhom týždni. Ráno rýchle raňajky a potom do školy na skúšku. Ako odmenu za trápenie som si dopriala vytúžený obedik. Keďže som pociťovala veľkú únavu, tak som si oddychla pri filme a išla som na hodinové kardio. Som rada, že s nohou mám čoraz menšie problémy. V stredu sa nám skončí detox, teším sa na nový jedálniček, v ktorom bude už aj mäso.

 

Trénersky tím

Finalisti Zmenárne počas pracovných dní trénujú (cca trikrát týždenne) s trénermi Mozolani Fitness. Jana Šmehylová s Martinom Chachulom, Jarmila Tabačárová s Tomášom Haferom, Frederika Schlachtová s Ľubošom Žitníkom a Marián Ďurana s Norbertom Zajacom i Andrejom Mozolánim. Počas víkendov (hlavne v sobotu) ich budú mať pod palcom slovenské reprezentantky v bikiny fitness Michaela Brutenič, Veronika Guľášová, Timea Trajteľová, ako aj Michal Kyselica.

POZOR: Rady, ako trénovať, cvičiť a stravovať sa nájdete už čoskoro TU

Redukčné kurzy:

- pre mužov BEST BODY

- pre ženy EASY BODY

 

MOZOLANI FIT BODY 2015 podporili:

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Generálny partner: Spirit gril&bar

Top partner: Tetras

Hlavný partner: Ekomedica

Hlavný mediálny partner: Slovak Sport TV

Hlavný web partner: Diva.sk

Hlavný print partner: sieť regionálnych novín MY

Partneri: ZOC Max, Posilka.tv, Profimas, UNCS, SUAR, Maďufa, Aloxxi, HK Slovan Duslo Šaľa

Mediálni partneri: TV Severka, fitnesstreneri.sk, regionálne portály zilina.sme.sk, orava.sme.sk, turiec.sme.sk, zvolen.sme.sk, nitra.sme.sk, trnava.sme.sk, prievidza.sme.sk, trencin.sme.sk

 

-ľch-