Magazín
Chudnutie finalistov – 8. deň premeny
dátum: 10.02.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
Osem dní chudnutia, tréningového úsilia a odopierania si rôznych delikates majú za sebou finalisti projektu Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život (je súčasťou celoslovenskej súťaže v chudnutí MOZOLANI FIT BODY 2015).

FREDERIKA SCHLACHTOVÁ

Pondelok bol pre mňa hrozný deň. Začala som skorším vstávaním a moje kroky viedli do fitka. Mala som v celku dobrý tréning ako vždy. Som rada, že s nohou už nemám také problémy, ale stále mi bráni vo vykonávaní niektorých cvikov. Po príchode na internát som si uvarila obed a opäť som zasadla ku knihách. To, že sa cítim posledné dni dosť vyčerpane, sa odzrkadlilo aj na učení, ktoré mi nešlo do hlavy. Aj napriek tomu, že som mala chutnú večeru (praženica z dvoch bielok a jedného celého vajíčka so zeleninou ) som pri zaspávaní pociťovala menší hlad.

 

MARIÁN ĎURANA

Ôsmy deň. Ráno som mal rozcvičku 35 minút. Cvičenie s vlastným telom a potom kardio 40 minút schody a strečing. Deň bol inak v pohode, na jedálniček som si už trochu zvykol. Keďže vonku snežilo, večerné kardio bolo odhŕňanie snehu doma a ešte aj v robote. Večera bola chutná, tak som celkom v pohode.

 

JANA ŠMEHYLOVÁ

Mám ôsmy deň za sebou. Ráno som bola na kardio tréningu, potom som prišla domov, kde som si pripravila obed zeleninový boršč. Potom som utekala na nákup, keďže má tento týždeň čaká aj pečenie tort na oslavu v rodine. Bude to náročné pripravovať krémy, ale maminka so synčekom Samkom mi sľúbila, že budú chutnať, aby bolo všetko tak sladké, ako má byť. Na večeru sme mali vajíčka na cibuľke a zeleninovú oblohu. Svalovica už prešla úplne, čiže môžem viac cvičiť.

 

JARMILA TABAČÁROVÁ

Ôsmy deň detoxu bol pre mňa asi najťažší. Cítila som sa veľmi unavene. Hlad ani moc nepociťujem, ale únava je veľká. Pondelok som začala ovsenými vločkami, potom som si dala banán a na obed chutný boršč. Večer som išla na obávaný tréning, ale môj tréner Tomáš mi bol veľkou oporou, takže som to celkom zvládla. Po tréningu som bežala rovno do práce na nočnú smenu.

 

Trénersky tím

Finalisti Zmenárne počas pracovných dní trénujú (cca trikrát týždenne) s trénermi Mozolani Fitness. Jana Šmehylová s Martinom Chachulom, Jarmila Tabačárová s Tomášom Haferom, Frederika Schlachtová s Ľubošom Žitníkom a Marián Ďurana s Norbertom Zajacom i Andrejom Mozolánim. Počas víkendov (hlavne v sobotu) ich budú mať pod palcom slovenské reprezentantky v bikiny fitness Michaela Brutenič, Veronika Guľášová, Timea Trajteľová, ako aj Michal Kyselica.

POZOR: Rady, ako trénovať, cvičiť a stravovať sa nájdete už čoskoro TU

Redukčné kurzy:

- pre mužov BEST BODY

- pre ženy EASY BODY

 

MOZOLANI FIT BODY 2015 podporili:

Organizátor: Mozolani The Fitness Authority

Generálny partner: Spirit gril&bar

Top partner: Tetras

Hlavný partner: Ekomedica

Hlavný mediálny partner: Slovak Sport TV

Hlavný web partner: Diva.sk

Hlavný print partner: sieť regionálnych novín MY

Partneri: ZOC Max, Posilka.tv, Profimas, UNCS, SUAR, Maďufa, Aloxxi, HK Slovan Duslo Šaľa

Mediálni partneri: TV Severka, fitnesstreneri.sk, regionálne portály zilina.sme.sk, orava.sme.sk, turiec.sme.sk, zvolen.sme.sk, nitra.sme.sk, trnava.sme.sk, prievidza.sme.sk, trencin.sme.sk

 

-ľch-