Magazín
V sobotu 7. 2. Deň otvorených dverí v Mozolani Fitness!
dátum: 06.02.2015 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Pozývame vás na Deň otvorených dverí, v sobotu 7. 2., do Mozolani Fitness v ZOC Max v Žiline. Cvičenie s Timeou Trajteľovou (9. h), Dávidom Oravcom (14. h), Barborou Sečkárovou (17. h), zľava 15 % na doplnky výživy a oblečenie UNCS, ochutnávku produktov značky Amix a Extrifit, to všetko bude súčasťou tohto Open Day. Príďte si vyskúšať nové Mozolani Fitness! Deň otvorených dverí je tu pre vás všetkých!

Ešte ste neboli v Mozolani Fitness ZOC Max Žilina? Necvičili ste v tomto modernom fitnescentre, nevideli ste, aký tovar ponúkame v športovom obchode, nevychutnali ste si obľúbený nápoj vo fitness-kaviarni? Najvyšší čas to zmeniť! Registrovaných i neregistrovaných členov pozývame na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční v sobotu 7. 2. v Mozolani Fitness ZOC Max Žilina.

Neregistrovaní členovia budú mať počas akcie vstup zdarma, ale na svoje si prídu aj tí registrovaní. Môžete si zacvičiť so športovcami, ktorí vám poradia, ukážu cviky, budú vám v daný čas k dispozícii a môžete sa ich pýtať, čo vás zaujíma.

Program cvičení:

- od 9.00 do 11.00 h cvičenie s bikiny fitneskou a členkou Extrifitslovakia tímu Timeou Trajteľovou.

- od 11.00 h tréning finalistov Zmenárne (Schlachtová, Šmehylová, Tabačárová, Ďurana) s Timeou Trajteľovou a Michalom Kyselicom!

- od 14.00 do 16.00 h cvičenie s juniorským majstrom Slovenska v kulturistike a členom Extrifit tímu Dávidom Oravcom.

- od 17.00 do 19.00 h cvičenie s absolútnou majsterkou Európy vo fitness Barborou Sečkárovou-Bunčákovou.

Počas Open day bude platiť zľava 15 percent na všetky produkty doplnkovej výživy a celý sortiment športového oblečenia pre fitness a voľný čas značky UNCS. Pripravíme pre vás aj celodennú ochutnávka výrobkov Whey Pure Fusion spoločnosti Amix, ako aj výrobkov BCAA Instant a E.NOX spoločnosti Extrifit. Ak si zakúpite práve tieto produkty, ktoré tiež budú s 15-percentnou zľavou, dostanete k tomu darček – shaker alebo shaker + tašku.

Príďte si vyskúšať nové Mozolani Fitness! Deň otvorených dverí je tu pre vás!

-ľch-