Magazín
EXTRIFITSLOVAKIA PORADŇA – keď mám zdravotné obmedzenie
dátum: 30.12.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Mali by sme cvičiť a športovať, žiť aktívne. Ale čo robiť, ak je človek nejako zdravotne obmedzený? Extrifitslovakia poradňa je tu pre každého.

Otázka: Mám určitý problém s pohybovým aparátom, ale chuť do cvičenia mi nechýba. Ako mám cvičiť?

Odpoveď Norberta Zajaca:  Je nutné vyhľadať osobného trénera, aspoň na nejakú vstupnú konzultáciu, lebo tréner určí, ako by si mal jesť, ako by si mal cvičiť, ako správnu techniku pri cvičení by si mal použiť. Lebo, ak je tvoj problém s pohybovým aparátom, je veľká pravdepodobnosť, že tie vykonávané cviky práve tie časti tela, ktoré sú narušené, trpia pohybom. Toto treba odsledovať. A to niekedy nevie ani vrcholový športovec. Je veľa videí, kde vidieť, že vrcholový športovec správne technicky necvičí. Lenže, ak máš problém s pohybovým aparátom, potom si zlú techniku cvičenia nemôžeš dovoliť, lebo by si na to doplatil.

 

AKO FUNGUJE EXTRIFITSLOVAKIA PORADŇA?

Nebojte sa položiť otázky, všetko, čo vás zaujíma, čo chcete vedieť, v čom potrebujete poradiť! Otázky ohľadne zdravého životného štýlu, tréningu, cvičenia, stravy, doplnkov výživy píšte a posielajte na mail: redaktor@mozolani.com. Akonáhle dostaneme od vás otázky, prepošleme ich tomu členovi Extrifit tímu alebo Extrifitslovakia tímu, ktorého sa pýtate o radu. Ak to budú otázky nie na konkrétneho adresáta, potom ich budeme posielať „extrifiťákom“ tak, aby sme nenechali „vychladnúť“ ani jedného z nich. Odpovede nájdete na www.mozolani.com.

About Extrifit

Značka Extrifit ® bola zaregistrovaná v roku 2007. V roku 2010 sa firma transformovala na EXTRIFIT ®, sro Extrifit Sports Nutrition dnes patrí medzi najdynamickejšie výrobcov športovej a doplnkovej výživy v Českej republike a veľmi úspešne distribuuje svoje produkty do zahraničia. Výhradným dovozcom výrobkov EXTRIFIT ® na Slovensko sa tento rok stala naša spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach . Doplnky výživy zn EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness.

Všetky výrobky, nesúce značku EXTRIFIT ®, vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie. Firma EXTRIFIT ® uviedla na trh niekoľko unikátnych produktov, ako je napr enzymaticky hydrolyzovaný srvátkový proteín Hydro Instant, originálny bulharský terrestris s obsahom 90% saponínov - Bulgarian Tribu 90%, hydrolyzované srvátkové aminokyseliny Amino Hydro s obsahom 85% bielkovín, alebo jedinečné aminokyseliny Beef Amino Hydro 4000, vyrobené z hovädzieho hydrolyzovaného proteínu. Tieto aminokyseliny vynikajú extrémne vysokým obsahom bielkovín a unikátne sú minimálnym obsahom pojív. Špičkou v ponuke EXTRIFIT ® je tiež multivitamínový a multiminerálny produkt V52 Vita Complex Forte, obsahujúci 52 revitalizačných ingrediencií.

www.mozolani.com